Čo o mne povedali moji klienti

 • K Dávidovi som prišla ako „sivá myška“ s požiadavkou, ktorá znela: „Chcela by som si dať vytetovať na rameno nápis – Všetko je tak, ako má byť.“ Presne si pamätám ten jeho pohľad (dievča, si OK?). A mal pravdu. Keď som po konzultácii videla ten návrh, ktorý mám už vytetovaný na tele, padla mi sánka. No na tele je to o to viac TOP! Avšak vďaka Dávidovi neznamená pre mňa tetovanie len akási „čmáranica“ na tele, ako možno pre polovicu ľudí, ktorí majú tattoo, ale už sa necítim ako sivá myška, ale ako sebavedomá žena. Čiže zmena je najmä vnútorná. A práve i pre tento pocit plne ODPORÚČAM toto tetovacie štúdio. Okrem toho, že tam stretnete výborného a šikovného tatéra, spoznáte aj ČLOVEKA. Pochvala takisto patrí aj asistentke, Aničke, spolu s ktorou vám zabezpečia príjemný a profesionálny prístup a atmosféru. ĎAKUJEM. Ste skvelí a ja šťastná ?

  Sisa Chamrazová
  Sisa Chamrazová
 • Premýšľal som nad tetovaním už dlhšiu dobu (čítaj cca 5 rokov), keď som už mal vymyslené čo približne chcem išiel som za Dávidom ako za umelcom, na konzultačke som mu porozprával takú malú backstory o tom čo chcem a čo pre mňa to tetovanie znamená, pričom som chcel aby mi to tetovanie vytvoril on (žiadna jasná predstava ležatých osmičiek a lapačov snov), jednoducho niečo originálne a „šité“ priamo pre mňa. Niečo sa zmietlo zo stola, niečo iné zas upravilo.Hneď po predložení návrhu, wow paráda pome na to, Dávid ako umelec proste nesklamal. Boli to celkom tri sedenia pri ktorých som sa bavil a veľakrát nasmial jak nikdy. Dávid a Anička sú super ľudia ktorých som rád spoznal a ktorým ďakujem za super tetovanie. Geniálny prístup, profesionalita a priateľská atmosféra, no čo by človek viac mohol chcieť. Ak sa niekomu ľúbi trash polka tak jako mne a práve číta túto recenziu tak neváhaj a klusaj do Trnavy k Enhancerovi ! ?at.

  Radoslav Hlatký
  Radoslav Hlatký
 • Aj touto cestou by som sa chcela poďakovať Juliet a celému teamu Enhancer za perfektne navrhnuté a prevedené tetovanie, ktoré má pre mňa veľký osobný význam… teším sa z neho každý deň a dodáva mi silu… každému kto zvažuje do akých rúk sa zverí odporúčam toto štúdio, v ktorom ide o jedinečnosť a originalitu nie o kopírovanie a neosobný prístup… je to na celý život a preto to za to stojí… Ďakujem!

  Monika Lajchova
  Monika Lajchova
 • Dávid ďakujem! Na túto recenziu som si nechal pár mesiacov po dokončení, lebo v prvotnej eufórii z nového tetovania, a že ju budeš mať určite, bude chváliť každý. A po tomto čase môžem s pokojným svedomím napísať len TOP LEVEL. Nad témou môjho tetovania som rozmýšľal roky. Abstraktná spleť symbolov a výjavov zo života. Dávid moje myšlienky absorboval úžasne rýchlo. Aj keď záverom nášho stretnutia zhodnotil, že toto je jedno z najkomplikovanejších zadaní vôbec, výstup bol fenomenálny. Odpadol som! Doteraz nerozumiem, ako mohol tak dokonale vystihnúť to, čo som si ja len predstavoval. Do pár minút po vzhliadnutí návrhu som s nadšením čakal na prvý vpich ihly. Profesionálny prístup, hygiena, exkluzívne priestory, sú samozrejmosť. Naviac ešte veľmi komfortná a príjemná atmosféra, kde tatér stráži tvoj prah bolesti? Tak o tom som inde nepočul…

  Michal Poštrk
  Michal Poštrk
 • Dnes som absolvoval svoje prve tetovanie u Enhancerov a som maximalne spokojny ? kvalita, atmosfera, profesionalita. Vsetko na top urovni. Este raz dakujem a uz sa tesim na dalsie ?

  Miroslav Šajban
  Miroslav Šajban
 • Neskutočne som šťastný že som sa dal tetovať práve v enhancer tattoo. Úžasný ľudia a práca na 1 a bezbolestne ďakujem vám ?

  Norbert Jindrišek
  Norbert Jindrišek
 • Perfektni ludia, super atmosfera, perfektna a originalna pracicka ?Jednoznacne odporucam ?

  Zuzana Čamajová
  Zuzana Čamajová
 • Dávidova stránka bola jedna z úplne prvých, ktoré som navštívil, keď som začal o tetovaní uvažovať. Potom som ich videl ešte asi sto ďalších, no nakoniec som sa vrátil na začiatok. Nikto iný mi totiž prístupom tak dobre nesadol. Spravil som dobre. Krásny kontrast, ako tento človek dokáže na jednu stranu brať tetovanie veľmi vážne a na druhú stranu, neberie vážne skoro nič. Krásne dielo, dokonalá čistá práca, humor s nadhľadom. Ďakujem za všetko.

  Palo Matuška
  Palo Matuška
 • Ak niekto uvažujete nad tetovaním, tak neváhajte ani sekundu a navštívte toto štúdio… profesionál a umelec v jednom – to len tak nenájdete… ja ďakujem za tvoju robou. skvele klobuk dole!

  Peter Angst
  Peter Angst
 • Chcel by som povedať len toľko, že 200% spokojnosť :D, perfektný kolektív, ochota v všetkom, nad rámec povinností. Takže Ďakujem za svoju prvú kérku, a teším sa na ďalšie stretnutie :D.

  Adam Horváth
  Adam Horváth
 • Pokud se nemůžete rozhodnout kam na tetováni, už neváhejte. Vybral jsem si Enhancer Tattoo studio a nelituji. Ať už jste z daleka nebo to máte kousek nebudete litovat rozhodnutí. Skvělý přátelský přístup celého týmu…a tetováni na které budete hrdí. Moc děkuji Davide. Těším se na další spolupráci ?

  Petr Hovorka
  Petr Hovorka
 • Enhancer Tattoo? Určite áno, nie je nad čím rozmýšľať. Treba zavolať, napísať Aničke, objednať sa na konzultáciu. Je to super kolektív. Anička, David, to sú ľudia na ktorých sa nezabúda :))) Mal som svoju predstavu čo chcem a títo dvaja ľudia po hodinke úžasného rozhovoru ma „donútili“ aby som veril Dávidovi. Dnes som vďačný, že som im veril. To čo David dokázal, WOOOOU. Je to veľká kapacita a naozaj umelec na správnom mieste a človek s veľkým srdiečkom. Ďakujeeeeeeeem veľmi pekne celému kolektívu Enhancer Tattoo.

  Milan Minárech
  Milan Minárech
 • Dlho som hľadal štúdio ktoré by ma zaujalo a keď som narazil na Dávidovu prácu bol som rozhodnutý. Jedinečný prístup a skúsenosti vytvorili tetovanie na ktoré som hrdý a obsahom spĺňa moju predstavu do bodky. Ďakujem celému tímu Enhancer tattoo studio a dúfam že sa ešte stretneme na ďalšom projekte ?

  Lukáš Lednický
  Lukáš Lednický
 • Maximálna spokojnosť ? tetovanie bolo skoro bezbolestne ? a príjemný a vtipný kolektív ? som rada že moje prvé tetovanie mám od Vás ?ďakujem ste super ? ?

  Katka Hadvigerová
  Katka Hadvigerová
 • Skvelý návrh, skvelé prevedenie, skvelí ľudia. Oplatilo sa a verím, ze prídem zas.

  Zuzana Imreová
  Zuzana Imreová
 • Ďakujem za úžasnú robotu ? v spoločnosti výnimočných ľudí v bezhraničnej atmosfére :-), ktorý rozptýlia akékoľvek Vaše sústredenie sa ? … A odchádzate s originálnou ozdobou, akú nikto iní nemá, nadšení a plní pozitívnej energie, ktorú na Vás za ten čas stihli preniesť, pretože je zjavné, že do týchto rúk sa s pokojom ? možete zveriť. Niet nad výsledok ľudí, ktorých práca baví a napĺňa ? Ďakujem ?

  Dana Jankovičová
  Dana Jankovičová
 • Už pár dní mám dokončené tetovanie od Dávida a každý dňom mám to tetovanie radšej a radšej ? prvý krát som jeho prácu videl na nete asi 3 roky dozadu, a sníval som o tom, že raz v živote budem mať na sebe nejaké jeho dielo… Vyslovene som túžil po tom, aby to tetovanie samo vravelo, že je od Enhancer-a… Tento sen sa mi splnil ? a okrem toho už len byť u Dávida v štúdiu a rozprávať sa s ním a s Aničkou je zážitok sám o sebe ? tak dobre som sa už dávno nezabavil ? takže ak sa niekto ešte stále rozhoduje, že či chce tetovanie (a nemyslím tých čo chcú obrázok z Googlu plus k tomu ležatú osmičku, stay strong a ako bonus meno svojej frajerky, lebo sú spolu už týždeň, ale stáva sa im, že zabudnú ako sa ich drahá polovička volá ? ale tetovaním myslím plnohodnotné umenie, ktoré Dávid vytvára) tak toto je určite to správne tetovacie štúdium ?

  Jakub Čurík
  Jakub Čurík
 • Spokojnosť maximálna, veľmi sa teším. Tetovanie skoro bezbolestné. Nemám čo vytknúť ? ?

  Andrea Kuhajdová
  Andrea Kuhajdová
 • Od prvej chvíle ako som prišiel k Dávidovi na konzultácie som si toto štúdio, jeho prácu a celkovo tú priateľskú atmosféru v Enhancer Tattoo štúdiu zamiloval. Zatiaľ som Dávidovi venoval pol roka návštev a práce na svojom rukáve a už sa neviem dočkať ďalších spoločných stretnutí. Dávid, Anička, Julča,… ste top topov! ?

  Tomáš Németh
  Tomáš Németh
 • Dlho som váhal s tým, asi aj dobrých 10 rokoch, čo si vlastne chcem dať vytetovať. Prišiel som za Dávidom iba s minimálnou predstavou toho, čo by som vlastne chcel. Nakoniec sme si okrem samotného výkladu predstavy aj dobre pokecali a Dávid následne navrhol tetovanie mne na mieru. S výsledkom som maximálne spokojný, aj napriek tomu, že som mu dal len indície, ktorých by sa moje tetovanie malo týkať ? Tetovanie je presne také, ako bolo na návrhu. Jednoznačne Enhancer odporúčam každému, kto chce mať jedinečné tetovanie, ktoré nemá každý druhý človek ?

  Michal Segeč
  Michal Segeč
 • Enjoyed the whole session ? an awesome artist with a lot of humor and knowledge!

  Janine Popelka
  Janine Popelka
 • Po dlhom hľadaní nejakého kvalitného tetovacieho štúdia som objavil práve toto a som veľmi spokojný, že som si vybral práve Enhancer. Dávid aj Juliet sú super ľudia, normálne ma aj prešla bolesť, cítil som sa uvoľnený, Juliet mi spravila parádne tetovanie a bola sranda. Odporúčam 5/5, vidíme sa onedlho. ?

  Ivan Ďürky
  Ivan Ďürky
 • Kdo váhá, neváhejte. Kdo se bojí, nebojte se! Nejvíce sehraný pracovní tým, co jsem kdy viděla ? , pozná se, kdy lidi baví jejich práce. Jakékoliv čekání, jakakoliv investice stoji za tetování od Davida. Představy zahoďte do koše ? . Když si jdete pro tetování, víte, že to bude pecka – omyl…. Bude to ještě lepší, než si vůbec dokážete představit. Kulturni zážitek, skvělý pokec, příjemná atmosféra…. Tento den řadím mezi TOP zážitkové dny. Určitě jsme se neviděli naposledy ? ? ? . Velké díky.

  Jana Vávrová Spáčilová
  Jana Vávrová Spáčilová
 • Maximálna spokojnosť… všetky štyri palce hore za načarbané dielo a priateľský prístup… ešte sa uvidíme

  Zuzana Pullmannová
  Zuzana Pullmannová
 • Nemám slov, naozaj … ste jedineční, či už vo svojej tvorbe, alebo v prístupe k ľuďom ? klobúk dolu, ešte stále predýchavam tie emócie, čo v sebe mám … vďaka vám ?

  Kristína Šimeková
  Kristína Šimeková
 • Moje prvé a určite nie posledné tetovanie v Enhancer Tattoo ? Tetovala ma Juliet a som veľmi spokojná, spokojnejšia nemôžem byť ? Tetovanie je nádherné! ? Celý kolektív v tetovacom štúdiu je super, pomôžu všetci maximálne pri výbere toho správneho tetovania ? Keď tetovanie, tak jedine od Enhancer Tattoo! Vrelo odporúčam. Ďakujem ešte raz ?

  Miška Kadlecová
  Miška Kadlecová
 • Túžil som po tetovaní v Trash polka style a asi jediný, koho som našiel bol Dávid. Jediný, ktorý sa tomu naozaj venuje a špecializuje. Po konzultácií mi vytvoril jedinečné a originálne tetovanie, ktoré vystihuje to, čo som od neho očakával. Som mu vďačný, nadmieru spokojný a ak si budem dávať ďalšie tetovanie, určite sa mu ozvem! Ešte raz vďaka. ?

  Filip Bódi
  Filip Bódi
 • Dlho som sa nevedela rozhodnúť ku komu sa ísť tetovať. A jeden deň som stretla supersky svojského pána Davida a hneď som vedela ze pri tomto chlapíkovi by to šlo ? Predstavu tetovania som mala úplne inú ale keď som videla konečný návrh ohromil ma. Síce to bolo moje prvé ale nie určite posledné tetovanie a nevedela som čo a ako prebieha, prístup sa mi veľmi páčil. Ostatným štúdio Enhancer môžem len odporučiť! Ďakujem Džuliet a Davidovi za návrh a vytvorenie vymakanej kerky. Teším sa na ďalšie. ?

  Karin Srnková
  Karin Srnková
 • David a Juliet, absolútna spokojnosť. Slová nedokážu opísať aký som štastný. Juliet odviedla prácu nad moje očakávania. Určite sa vrátim ?

  Michal Molnár
  Michal Molnár
 • Dakujem velmi pekne Davidovi a Julci za skvelu spolocnost a este lepsie a hlavne ciste a krasne tatto ? :* ste Borci ?

  Dominika Kováčová
  Dominika Kováčová
 • Davidko ja sa ti chcem podakovat za skvelu pracu a (zachranu). Nasiel som ta na internete sledoval som tvoju robotu tvoj styl tetovani, hmed sa mi to zapacilo. Potom som ti napisal zacali sme komunikovat ,spoznal som skveleho cloveka s ktorym som sa vzdy vedel podebatit a to o vsetkom,a popritom som dostal aj paradnu kerku ktoru sme dali (hlavme ty) DOKOPY. A urcite sa vratim k tebe mozno aj na dalsie dielo ale na kavicku obed urcite. Este1 velka vdaka. Si Top!!!

  Alexander Cséfalvai
  Alexander Cséfalvai
 • David je síce svojský, ale veľmi rozumný chlapík, ktorý možno nesadne každému, ale keďže chcete tetovanie, našli ste si jeho stránku a zvažujete ho, to znamená, že nie ste ako každí a v tom prípade je pre vás David tá najlepšia voľba. Môžem ho iba odporúčať, lebo služby u neho sú ako splnený sen, čo je na tieto zemepisné šírky veľká vzácnosť a nie samozrejmosť. Je to PÁN PROFESIONÁL. U neho nepočúvam ako sa niečo nedá, alebo dá všetko a potom nič, ale dá návrhy, možnosti, poradí, usmerní a v konečnom efekte budete veľmi milo prekvapení a na svoje tetovanie hrdí do konca života. Určite ho nebudete chcieť rokmi prerobiť, pretože to čo vám navrhne on, nie je nejaký hlúpy odtlačok, ale niečo čo vás vystihuje – čo ste vy! David, veľké ďakujem za môjho bojovníka ktorého si vystihol, navrhol a vytvoril geniálne, žiadna karikatúra, ale dokonalá tvár.

  Dušan Rusnák
  Dušan Rusnák
 • Ďakujem Dávidovi aj Juliet za nádherné a jedinečné tetovanie. Prišla som s úpnou inou predstavou, ale po Dávidovom vysvetlení sme nakoniec vymysleli niečo iné a som neskutočne rada, že som prišla k nemu a nechala si poradiť od profesionála. Tetovanie bolo bez bolesti, profesionálny, milý a priateľský prístup. Odporúčam každému, keď tetovanie jedine od Dávida, resp. ľudí z jeho štúdia. Jedinečné tetovanie, ušité na mieru a top prístup. Ďakujem krásne za prístup a top tetovanie. Som veľmi spokojná a určite sa ešte uvidíme ?

  Martinka Jurašiková
  Martinka Jurašiková
 • K Davidovi sme prichádzali už s nejakým tým tetovaním. Avšak v prípade partnerského tetovania, návrh, odhad, nápad, prístup a samotný výsledok nás primäl k rozhodnutiu pre tohto tatéra. Ak sa už rozhodnete pre rovnaký krok, určite neoľutujete…5 z 5tich! ?

  Tatiana Timková
  Tatiana Timková
 • Skvelý prístup, profesionálna práca a zábava od prvého po posledné stretnutie ? ďakujem pekne… Určite sa ešte vidíme ?

  Michal Kantár
  Michal Kantár
 • Pri hľadaní tatéra som nebral do úvahy náklady ani vzdialenosť. Je to na celý život, kritériom preto pre mňa bol umelecký talent a špičkové remeselné prevedenie v bezpečnom, chirurgicky čistom prostredí. Toto všetko som našiel u Davida, navyše v jednom balíku so zaujímavou osobnosťou. Svoje prvé tetovanie tak vnímam ako začiatok spolupráce.

  Roman Karabelli
  Roman Karabelli
 • Ďakujem štúdiu Enhancer nielen za tetovanie presne podľa mojich predstáv, ale aj za skvelý zážitok počas jeho vytvárania. Od začiatku je spolupráca založená na dôvere a práve tu sa človek naozaj nemusí báť sklamania. Od prvotnej komunikácia, cez návrh tetovania až po jeho vytvorenie je všetko ako má byť, prístup Dávida aj Julky je absolútne profesionálny a navyše sú to milí príjemní ľudia, ktorých je radosť spoznať. Takže kto váha či ísť do toho, odporúčam práve štúdio Enhancer. Odídete odtiaľ pyšný na svoju novú kérku ?

  Silvia Kianicová
  Silvia Kianicová
 • Som velmi spokojna… enhancer su top… skveli ludia a uzastna praca… ?

  Hana Godová Koreňová
  Hana Godová Koreňová
 • Spokojnosť. Vždy ústretovosť pri dojednávaní termínu a super komunikácia. Origialita, profesionalita a super prístup. Ďakujem David.

  Miroslav Grus
  Miroslav Grus
 • Patrí Ti obrovské ĎAKUJEM Dávid. Celkový profesionálny a zároveň kamarátsky prístup úžasne pozitívne vyžarovanie z tohto človeka, roky praxe skúseností a neskutočný talent .. Som rada že som na teba narazila a mohla ti zveriť svoje prvé tetovanie určite sa vrátim ? Taktiež obrovské DAKUJEM Juliet ktorá sa podielala na návrhu a trafila to dokonale ?Odporúčam každému kto chce do tetovania vložiť niečo zo seba David je jasná volba ?

  Magdaléna Czakóová
  Magdaléna Czakóová
 • Ďakujem Vám veľmi pekne za úžasnú spoločnosť,za skvelý prístup, za kamarátstvo a samozrejme za neskutočne výborne odvedenú prácu. Tetovanie je také aké som si vysnívala, bolesť nebola skoro žiadna, takže z mojej strany som spokojná úplne najviac. Dávid máš neskutočný prístup k ľuďom, kiežby bolo viac takých ľudí ako Ty a Juliet si neskutočne šikovná a ďakujem, že si ma tetovala s citom a skoro bez bolesti ? Ste najviac, každému vrelo odporúčam, prídete s očakávaním ako ja a odídete so skvelým pocitom ako ja ?

  Kveta Szemethová Nemethova
  Kveta Szemethová Nemethova
 • Chcem sa velmi pekne podakovať za prístup a prácu Dávida, ktorý je v tom čo robí ozaj profesionál a to doslova od návrhu až po samotné tetovanie. Musím sa priznať že asi ako väčšina záujemcov o tetovanie si donesie kopec obrázkov s tým, aby mu tatér pomohol vybrať motív a možno aj umiestnenie a takisto s takýmto očakávaním som prišla prvýkrát aj ja a ako väčšina Dávidových klientov som aj ja tie obrázky zahodila. Postupne ako mi Dávid vysvetlil o čom tetovanie je som pochopila, že tak ako sme jedinečný každý sám za seba aj tetovanie by malo byť jedinečné a vystihovať to moje JA, a tak sa zrodil aj môj návrh, ktorý si už od včera hrdo nosím. Dávid ešte raz Ďakujem a už teraz viem, že ta prvá kerka nie je posledná ?

  Mária Augustinová Štalmachová
  Mária Augustinová Štalmachová
 • otvorenosť… komunikatívnosť… profesionalita… všetko v jednom… Dávid je odborník… s ochotou vysvetlí… vyvedie ,,z omylu“… navrhne na mieru… čo viac si priať… určite sa nevidíme poslednýkrát!!! odporúčam na 100% ?

  Martin Daško
  Martin Daško
 • Som šťastná, že som si vybrala Dávida, ktorý mi vytvoril moje prvé a jedinečné tetovanie na mieru, krásna práca, úžasný človek. Určite sa sem vrátim po ďalšie.

  Jana Stanová
  Jana Stanová
 • Už sa aj ja pýšim krásnym tetovaním na ramene. Dávid dostal moju plnú dôveru a voľnú ruku a ja sa neviem vynadívať do sýtosti ? a je to jedinečné a originálne a len a len moje

  Katarína Dózsová
  Katarína Dózsová
 • Dávid to je Pán človek ktorý je váš kamarát hneď od prvej chvíle. Nemala som vôbec predstavu čo by som chcela vytetovať. Dobre mi poradil s motívom bola som spokojná stým čo nakreslil nemohla som sa dočkať ALE oplatilo sa teraz som nadšená s toho čo vytvoril. Keď som to videla naživo taký úžasný pocit som dlho nezažila a zato veľmi pekne ďakujem. Ak tetovanie Dávid je jasná voľba. ĎAKUJEM

  Patrícia Ondrušová
  Patrícia Ondrušová
 • David tetuje pre ludi, ktori chcu mat jedinecne tetovanie, a ktorí sa neuspokoja len s prekreslenym obrazkom z internetu. David prekresli vas vlastny pribeh, postoj ci zivotny styl; nasije Vam tetovanie na mieru. Je to adrenalin, ked vlastne este neviete, aky navrh vam pripravi, ci to bude presne to, co ste chceli ? Ked mi vsak ukazal, co vytvoril, sanka dolu, hned to islo na kozu. Prijemne ma prekvapila najma komunikacia s klientom, snaha neustale vylepsovat povodne navrhy a dat na kozu presne to, co klient chce. Som rad, ze prave on robi trash polku, spajam tak oblubeny styl s profesionalnym taterom …

  Pavol Struhár
  Pavol Struhár
 • David v prvom rade Ti chcem podakovat za nadherne tetovanie.Je to úžasný pocit mať take jedinečné a nádherné tetovanie na tele.Davida vrelo odporučujem každemu kto chce mat to naj tetovanie.Velké ďakujeeeeem.

  Erika Rusnáková
  Erika Rusnáková
 • Dávid je profesionál ktorého práca je zároveň aj jeho koníček. Keď som prvý krát prišiel do štúdia s predstavou môjho tetovania ani si nemohol predstaviť do akej umeleckej roviny Dávid môj návrh prenesie. Keď som konečne uvidel návrh môjho tetovania hneď som vedel že toto bude kérka na ktorú budem hrdý do konca života. Od prvého až po posledné sedenie som s nadšením sledoval ako ako sa moje tetovanie po častiach stáva realitou a bol som ohromený každým drobným detailom na ktorom si Dávid dal záležať. Každé sedenie som si užil. Dávida odporúčam každému kto chce mať tetovanie na ktoré sa bude aj po 10 rokoch s údivom a nadšením pozerať. A jedna rada na záver nakoľko moje tetovanie bola prerábka starého: You get what you pay for so choose wisely!

  Lukáš Polák
  Lukáš Polák
 • Chcem poďakovať Dávidovi, ktory z tetovania robí skutočné umenie. Tvoje tetovanie je jedinečné, má vnútorný význam a je za tým príbeh, na ktory nikto nezabudne. V mojo prípade išlo o moje prvé tetovanie, chcel som niečo odlišné, vytvorené len pre mňa, preto som velmi rád že som sa dostal k Dávidovi. Mal som svoj návrh, s ktorym som k nemu prišiel. Vysvetlil mi, čo nie je správne a čo je dobre. Pustili sme sa spoločne do tvorby a počas spoločnej komunikácie to presne trafil. Nakoniec vznikol uplne iny navrh s ktorym som bol viac spokojný. Bolo výnimočné, že si tému návrhu preštudoval než prišiel k finalnemu vysledku aby tetovanie nestratilo svoj zmysel. Limity pre kreativitu tu neexistuju. Či už ide o prvé tetovanie, iné alebo spojenie so starým, verím, že tu je správne miesto. Úžasne na tom je, že to robí s láskou. Oceňujem skvelý priatelský prístup. Prajem ti aby si vždy inšprirácia našla cestu k tebe aj k nositelovi tvojho diela ?

  René Horský
  René Horský
 • Maximálna spokojnosť, každému môžem Davida len odporučiť, perfektný prístup, jedinečná kerka.

  Nikolas Müller
  Nikolas Müller
 • Enhancer tattoo a. k. a. David je niečo neuveriteľné. Tetovanie od Davida stojí za každý jeden cent. Jeho prístup k tetovaniu je veľmi unikátny. Už prvý krát, ako som sa s ním stretol som vedel, že to nebude všetko podľa mojich predstáv, medzi dverami mi povedal aby som zahodil obrázky, ktoré som si priniesol a z hlavy vypustil predstavu ako chcem aby tetovanie vyzeralo. Bol som voči tomu spočiatku veľmi skeptický, ale nakoniec sa ukázalo, kto z nás dvoch mal pravdu. Pred prvým tetovaním som vôbec nevedel, ako bude vyzerať obrázok resp. dielo ktoré som si objednal, bol som z toho veľmi nervózny a zároveň zvedavý… no keď som ho uvidel, tak som pochopil o čom boli všetky tie rečičky na prvom stretnutí. Bol som zaskočený, prekvapený, mierne sklamaný (lebo to nebolo to čo som si predstavoval) ale po pár minútach keď som si dielo prezrel a uvidel v ňom všetko to, čo som chcel, len vyjadrené iným spôsobom, som sa zamiloval do toho tetovania a pri predstave, že to budem mať na sebe som sa nesmierne tešil. A ako inak, aj sme to spolu dotiahli do úspešného konca a som hrdým nositeľom jeho diela. Okrem skvelého tatéra je Dejvid aj skvelý človek, plný energie, entuziazmu a je zapálený pre správnu vec. Týmto spôsobom mu chcem vyjadriť svoj obdiv a poďakovanie za výborne odvedenú prácu a samozrejme…..vidíme sa na ďalšom tetovaní ?

  Michal Sečen
  Michal Sečen
 • 30.03.2016 áno práve v tento deň som podstupil svoje prve tetovanie v živote! Zo začiatku strach, neistota, rozmyšlanie mám? Nemám? Ale dal som to a pocity su neskutočné!!! David je užasný človek ktory sa vyzná v tom čo robí! Všetko nie na 100 ale na 1000000% či hygiena alebo prístup proste na jednotku! Vela sme sa nasmiali, porozprávali a čo je pre mna prvoradé je jeho prístup k zákazníkom ktorý všade nenajdete ? a verdikt? No hádajte ako to mohlo skončit?! O mesiac opäť v štúdiu kde budeme špekulovať na dalším tetovaním! Áno je to droga

  Patrik Figura
  Patrik Figura
 • Myslím si ,že ak hladáte niečo výnimočné a kreatívne David je tá správna voľba ? Je to šikula a som veľmi rád,že som sa rozhodol pre jeho ruky. Môžem len vrelo odporučiť ?

  Pavol Brezovský
  Pavol Brezovský
 • Každému kto chce mať tetovanie, ktoré je jedinečné, má svoj príbeh a v ktorom je odraz nositeľa môžem Dávida vrelo odporučiť. Jedno tetovanie som už mal a keď som rozmýšľal nad ďalším tak stále som nevedel čo by to presne malo byť, až pokým som na facebooku nenarazil na túto stránku, v tú chvíľu som sa rozhodol. A môžem povedať, že to bolo najlepšie rozhodnutie aké som spravil. Perfektný prístup od prvého až po posledné sedenie, skvelé prostredie a výsledkom je krásne tetovanie, umelecké dielo ktoré odráža kus z môjho života. Keď budem rozmýšľať nad ďalším tetovaním, tak Dávid bude mojou voľbou č. 1.

  Patrik Beleš
  Patrik Beleš
 • Keď sa neviete rozhodnúť aké tetovanie si chcete dať tak určite doporučujem Dávida. A ak aj viete čo si chcete dat len Vám tam niečo chýba a vy neviete čo Dávid Vám poradí, vysvetlí, porozpráva sa s Vami čo by bolo najlepšie. Príjemné prostredie, parádny tatér, čo viac si priať keď chcete mať jedinečné tetovanie? Iba ENHANCER TATTOO… Ďakujem moc.

  Matúš Kostolánský
  Matúš Kostolánský
 • David je TOP! Mozem len a len odporucat!!!

  Ladislav Haberman
  Ladislav Haberman
 • David chcel by som sa ti poďakovať za nádherné tetovanie, ktoré má pre mňa veľký životný význam. Som veľmi rád za skvelé odporúčania, ktoré som na teba dostal. Môžem len dodať, že si fakt skvelý človek, ktorý robí to čo ho baví. Keď tetovanie, tak jedine ENHANCER TATTOO STUDIO!!!

  Laco Marec
  Laco Marec
 • 3 sedenia 3 krát ÁNO a ĎAKUJEM …. #profesionalita#originalita#prístup#návrh#výsledok…. …. jeden veľký TOP …. lebo človek nie je vec ?

  Martin Luščon
  Martin Luščon
 • Skvelé. Nemám žiadne výhrady. Dávid je nielen veľmi šikovný tatér, ale aj jeden super chlap, s kt. je vážna sranda ? bol to zážitok, z ktorého si odnášam ten skvost zhmotnený v koži. ?

  Kristína Hills
  Kristína Hills
 • Dlho som sa odhodlávala dať si tetovanie, a nakoniec som si vybrala Dávida a bolo to to najlepšie rozhodnutie. Mám nádhernú vlčiču na svojom boku, Dávid mi všetko krásne vysvetlil, vytvoril mi tetovanie presne pre mňa, „na mieru“. Čo sa týka hygieny, ihiel atď všetko na výbornú ? Je to moje prvé tetovanie, preto som sa aj dosť bála najmä bolesti. Vďaka skvelému prístupu Dávida sme to všetko spoločne zvládli, bolesť sa dala vydržať, čakala som, že to bude neznesiteľné, ale vlastne to bolo super!! Som maximálne spokojná a šťastná ? Veľké ďakujem Dávid, si skrátka skvelý!! Takže ak váhate alebo vyberáte si kam ísť, jednoznačne SEM ?

  Dominika Glozmeková
  Dominika Glozmeková
 • Vďaka za podporu a trpezlivosť. Tvojim individuálnym prístupom som mala pocit, že si tak trochu aj psychológ, čím personalizuješ tetovanie a to sa stáva viac než len nejaký tuctový neosobný obrázok pri ktorom si odbiješ rýchlo svoju prácu a zhrabneš prachy. Ak niekedy niekto povie, že si drahý, tak tvoj prístup k ľuďom a tvojej práci je na nezaplatenie…

  Lucia Zámočníková
  Lucia Zámočníková
 • Najskôr by som chcel poďakovať Davidovi aj prostredníctvom facebooku. Tak ešte raz veľké ĎAKUJEM! Po dlhom hľadaní správneho tatéra som narazil práve na Davida. Prvé čo som urobil, som si prezrel jeho diela a ihneď ma zaujal jeho štýl práce. Davidovi som zavolal a dohodol som si sním konzultáciu. Bolo to moje prvé tetovanie, tak som veľmi nevedel čo to obnáša. Síce som mal určitú predstavu, ale nič konkrétne. Po pár minutách sedenia tomu bolo úplne inak. David mi začal rozprávať o svojich námetoch a ihneď som vedel, ANO to je presne to čo chcem. Na druhý deň som sa pozrel na mobil a zmeškaný hovor od Davida. V duchu som si hovoril, čo asi chcel ? Volám späť a ON návrh už mam vypracovaný. A môj výraz? wáááu, tak to je paráda. Vôbec som si nemyslel, že tak rýchlo budem mať návrh. Na a už vôbec som si nemyslel, že za týždeň budem mať tú nádheru na svojom lýtku. Sny si treba plniť a David mi splnil jeden môj sen. Tak ešte raz veľké ďakujem. P.S. Stále maj takú pozitívny náladu.

  Filip Ondriška
  Filip Ondriška
 • Obrovské ĎAKUJEM z mojej strany! Tento chalan je Boh! Na prvé sedenie som prišla s nudnou a nezaujímavou kerkou, no čo z nej spravil Dávid je na nezaplatenie. Všetko sa zmenilo o 360 stupňov a spravil z toho nádherný motív, plný príbehu a krásnych spomienok. Štýl jeho tvorby je naozaj jedinečný a nezvyčajný a to je na tom to nádherné. Ešte raz veľké ďakujem z mojej strany a určite vrele odporúčam!

  Andrea Vaseková
  Andrea Vaseková
 • V prvom rade ti chcem David podakovat za perfektne tetovanie a za to ze si ma „precital“ vytvoril obraz a dal dusu niecomu co som si predstavoval a budem na to hrdy cely zivot. Tesne po tetovani som si asi poriadne este neuvedomoval ze je to skutocnost , ale teraz po dni viem ze nesnivam a uprimne pisem ze mam tu pravu radost a siroky usmev na tvari :-D, presne taky usmev a radost aku mas ty ked ju mozes ludom tetovanim vytvorit. Tetovanie je tvoj podpis a ja som rad ze ho mam od profesionala a skveleho cloveka v jednej osobe.

  Erik Loviška
  Erik Loviška
 • Ja sama som nevedela, aké tetovanie chcem. S Dávidom sme sa niekoľkokrát rozprávali a spolu zisťovali, o čom by to malo byť. Moje tetovanie, teda Dávidova práca má veľký úspech, veľmi sa páči a nielen mne. Je také ženské, jemné, neagresívne, vkusné,… čo ešte… presne vystihuje tú myšlienku, ktorá bola do tohto umeleckého diela vložená. Som veľmi rada, že ho mám. Sorry mom, I love my tattoo… ? Ľudia si pýtajú kontakt… perfektná práca, ďakujem Dávid

  Magda Péteryová
  Magda Péteryová
 • skvelá práca, skvelý prístup, naozaj nemám čo vytknúť Davidovi, u mňa na 100% a teším sa na ďalšiu spoluprácu ?

  Karol Antal
  Karol Antal
 • Umenie tohto typu som chcel už dlhší čas no nemal som na to odvahu. Vždy som sa pozeral na to len z tej zlej stránky čo ak sa mi konečný výsledok nebude páčiť čo ak sa niečo pokazí už sa to nebude dať vrátiť. No po dôkladnom hľadaní som natrafil tu na Maestra Dávida. Hneď po prvom sedení som stratil všetky pochybnosti a vedel som že to je ten správny umelec ktorý vie čo robí. Prišiel som dá sa povedať že s ničím a aj z toho ničoho dokázal vytvoriť nádherné umelecké dielo na ktoré budem pyšný až do konca života. Touto cestou sa mu chcem ešte raz poďakovať a taktiež popohnať ľudí aby sa nebáli spraviť ten prvý krok ktorý je vždy najťažší.

  Šimon Hačo
  Šimon Hačo
 • Dávid dakujem moc za super kerku je fakt brutalna… najprv som si nevedel predstavit, co s toho bude ale teraz som na nu hrdy nošeee… a navyše si pohodak jak sa patrii. sranda bola stebu na každom sedenii ?odporucam kazdemu neolutujete to… a určite sa vidime ešte hned jak sa zahojim ?

  Šimon Škrabák
  Šimon Škrabák
 • David je jedna uzasna bytost… cloviecik plny pozitivnej energie a totaaal pohody ? jeho kreativita a usmev nema hranice ? dakujem za vsetko a aj za „my butterfly“ ?

  Michaela Kernáčová
  Michaela Kernáčová
 • Konečne po roku lámania si hlavy s motívom sa môžem pýšiť krásnou tigricou….Aaaaaaaaaa….Milujem moju vytetovanú Kyru ? Ďakujem Dávidovi, že znášal moje pripomienky ? a s poriadnou dávkou humoru a entuziazmu mi vyčaroval krásne dielo na rameni. Dávid je fakt profesionál a detailista. Hygiena bola 110%. Toto štúdio je dôkazom, že tetovanie nie je len o tom pricapiť na telo obrázok, ktorý po čase omrzí. Ešte raz ďakujem!

  Rebeka Kubičková
  Rebeka Kubičková
 • Neviem si predstaviť väčšiu spokojnosť prístup… práca… darmo komentovať musíte zažiť!!! ? Taktiež som chcel niečo iné, ale neľutujem že som si dal profesionálne poradiť. Práca je proste bombastická, hygiena a prístup jedným slovom skvelé, cítil som sa ako so starým kamarátom – uvoľnený v super prostredí. URČITE PRÍDEM ZNOVA!!! ?

  Tomáš Petrlenič
  Tomáš Petrlenič
 • Tetovanie u Davida nie je iba produkt, ktory si kupite a odidete. Nehovoriac len o super tetovani, je to konzultacia, usmev na tvari, zazitok, je to nieco, co vo vas rezonuje aj potom, co odidete. David jednoducho vie, co robi a robi to na 120%, je to spravne naladeny a inspirujuci clovek. Len tak dalej a vela stastnych zakaznikov!

  Henrich Varga
  Henrich Varga
 • ? taterko je ukecany, ale inak vsetko za 5 – od 1veho sedenia po samotne tetovanie ?

  Tomáš Boďo
  Tomáš Boďo
 • Príjemná atmosféra, priateľský prístup a veľká profesionalita od počiatočnej konzultácie, cez samotnú tvorbu až po finálny produkt… Dávid, dokázal zhmotniť moje predstavy… Ešte raz ti za to ďakujem a určite všetkým odporúčam…

  Kristína Matejíková
  Kristína Matejíková
 • Hodnotenie? 100% pre ENHANCER TATTOO STUDIO teda Dávida. Nielen pre tetovanie ktoré mi urobil, ale aj pre úžasnú atmosféru a čisté prostredie. Bol som nervózny, bolo to moje prvé tetovanie. Poradil pri výbere a urobil super návrh. Dávid robil všetko tak, aby som sa cítil pohodlne a nie nervózne. Bol profesionálny. Na všetko čo som sa pýtal mi odpovedal. A bolesť? Najviac čo ma bolelo bolo rameno na ktorom som ležal. ? Už sa teším na ďalšie tetovanie. Dávid pokračujeme. Ak chcete kvalitu tak ENHANCER TATTOO. Ďakujem Mário.

  Mário Bobek
  Mário Bobek
 • Tetéra Davida môžem po cca 9 hodinovom tetovaní len vrelo odporúčiť naozaj každému, aj tomu, ktorý nevie akou kresbou by si ozdobil telo, aj tomu ako som bola ja, že som už niekoľko rokov vedela, čo chcem a kam to chcem. Dohodla som si teda konzultáciu s Davidom, ktorý ma hneď na druhý deň prijal. Začala som mu vysvetľovať čo a kam by som chcela, mala som prpravené obrázky z internetu, ktoré som chcela zakotviť na svoje telo. Obrázky boli 4 a David videl iba 1, a hneď ma zrušil, že viac vidieť nepotrebuje. V hlave sa mi objavilo malé nahnevané dievčatko, ktoré má prekrížené ruky na hrudi a nahnevano si dupe nôžkou. Mne ostali otvorené ústa. No David sa nenechal odbiť a začal hovoriť o mojich námetoch v úplne inom uhle a tiež mi vysvetlil, prečo by moje tetovanie nemalo byť na chrbáte, ale na boku. Podotýkam, že na umiestnenie kérky som bola dovtedy na 100% rozhodnutá. David má naozaj krásny dar reči a presvedčil ma, aby som mu dôverovala a do ďalšieho stretnutia vypracuje nákres. o 2 týždne som prišla na tetovanie s malou dušičkou, lebo som mala po 1. krát vidieť nákres. Žasla som! Bolo to presne ONO! Okamžite som sa pre neho rozhodla. Práve dnes som hrdou majiteľkou hotového umeleckého diela, ktorý je obrazom môjho života. Ako som slúbila, píšem túto recenziu po poslednej návšteve tetovacieho štúdia. David je ako tatér, tak ako aj človek neskutočný, dokázal mi vyčariť úsmev na tvári a rozosmial ma aj pri niekedy nepríjemnej bolesti, bez ktorej sa tetovanie nezaobíde. Dáva 100% dôraz na hygienu, sterilné prostredie a vždy nové ihly. Som Ti neskutočne vďačná David. Citila som sa ako V.I.P. zákazníčka, vždy ma prijal na tetovanie podľa môjho diára. Enhancer Tattoo odporúčam!

  Miriama Tarkošová Biksadská
  Miriama Tarkošová Biksadská
 • Na známosť sa dáva, že v pasáži u Kráľa Ľudovíta objavil sa nový kráľ „Dávid“. Ty si umelec, vytvoril si krásnu vec. Môj chrbát je tvoje plátno, miesto štetca ihla bodá, bez rámu sa dielo mihlo, v diaľke Treeman sa už črtá, už je z toho krásna vec… Dávid, ty si umelec. Ďakujem… Many

  Marián Zenka
  Marián Zenka
 • David, čo napísať… dnes si mi zvečnil to, čo je súčasťou môjho života už takmer 30 rokov. Veľká vďaka patrí mojej „malej“ Renatke za podporu v rozhodovaní a samozrejme tebe za výsledok. Len by si nemusel pri tom toľko strašiť, už by som to nemusela rozdýchať. ? Takže na záver ešte raz ďakujem. A pamätaj, že pokazené sa už nedá pokaziť. ? PS: Keď niekedy po niekoľkohodinových rozhovoroch budeš mať chvíľu pre seba, tak „ENJOY THE SILENCE“. ?

  Renáta Gregušová st.
  Renáta Gregušová st.
 • Toto tetovacie štúdio som si vybrala po dôkladnom prieskume a musím povedať, že to bola vynikajúca voľba. Som zástancom prístupu, že tetovanie by malo byť určitým spôsobom sebavyjadrením, nakoľko sa stáva pevnou a neoddeliteľnou súčasťou vášho tela. Z tohto dôvodu bolo pre mňa dôležité nájsť tatéra, ktorý moje abstraktné predstavy, názory a pocity zhmotní do niečoho estetického a zároveň mne blízkeho. Davidovi sa to podarilo dokonale a som si istá, že na svoje tetovanie budem hrdá do konca života. Dávid je nielen umelec ale taktiež psychológ a životný motivátor. Ak zvažujete tetovanie, moja rada znie: Nepozerajte na cenu, ale na skúsenosti a prístup k vám. Určite sa vám to v dobrom vráti. Nepoznám nič horšie ako lacné a zle urobené tetovanie od známeho.

  Danka Andelová
  Danka Andelová
 • Moja skúsenosť s Dávidom je veľmi dobrá. Od začiatku sa mi páčili jeho práce preto som sa sním skontaktoval bez problémov sme si dohodli konzultáciu kde ma vyviedol z omylu, že tetovanie ktoré chcem je to správne na tom mieste kde ho chcem. Po tom ako sme si dohodli vzor ktorý mi Dávid navrhol som bol strašne nedočkavý a zvedavý aké to bude. Moje trápenie bolo o to väčšie že mi termín vychádzal až po mesačnom turné v Ázii. Najhoršie čakanie prišlo keď mi Dávid napísal, že má návrh hotový a je to bomba. Mrle ma žrali týždeň a pól. Včera som mal prvé sedenie tetovanie mi vyrazilo dych. Práca bola neskutočne rýchla no to jej na kvalite prevedenia vôbec neubralo. Čaká ma ešte jedno sedenie na dokončenie pozadia a ja sa už neviem dočkať kedy bude tetovanie kompletné. Všetkým Enhancera vrelo odporúčam ?

  Andrej Vigaš
  Andrej Vigaš
 • Čaute ? Konzultácia u Dávida prebehla až prekvapivo rýchlo, mala som síce ideu návrhu dokonca aj miesta, ale samozrejme, že to dopadlo úplne inak ? David hneď vedel o čom hovorím a aké všetky emócie sa nachádzajú v tetovani, ktoré chcem mať. V deň tetovania som bola síce nerozhodna a skoro som odišla ? No nakoniec tetovanie mám a som šťastná prestastna ? Takže pokiaľ neviete, čo si chcete dať vytetovať, ale viete, že niečo určite chcete. Odporúčam, všetkými desiatimi ?

  Peťa Fiamová
  Peťa Fiamová
 • Enhancer Tattoo štúdio rozhodne nie je „kopírovacou službou“, ktorá Vám za pár eur vytetuje hocijakú kérku „bez duše“. Ak hľadáte profesionálny prístup, prácu na úrovni a hlavne UMELCA, ktorý do svojho diela vloží úsilie, originalitu a časť seba, zavítajte práve sem- k Dávidovi. Absolvujete úvodnú konzultáciu, kde sa Vás Dávid bude snažiť spoznať, odhadnúť, priblížiť sa k Vám a zistiť aká je Vaša životná filozofia, hodnoty, koníčky. Na základe toho potom vytvorí návrh, ktorý bude zaručene jediný svojho druhu, neopakovateľný, originálny a HLAVNE bude vystihovať Vás! Týmto by som chcela vyjadriť obdiv a uznanie za to, ako (až zarážajúco) dobre vie Dávid odhadnúť ludí, vidieť do nich a na základe toho vytvoriť tetovanie, ktoré je nepochybne umeleckým dielom. Jeho práca je precízna, kreatívna a v neposlednom rade zažijete kopec srandy a pohodu. Myslím, že slogan tohto štúdia „Tetovanie,na ktoré budete hrdí do konca života.“ je absolútne pravdivý. Ďakujem. ?

  Petra Ilavská
  Petra Ilavská
 • Najvýstižnejšie? 4 slová: David is the BEST! :)))))

  Leni Lackovičová
  Leni Lackovičová
 • Výborný přístup k zákazníkům, super domluva. Tetování, které je určitě jedinečné a každý na něj může být hrdý, protože se to jen tak nevidí. S tetováním jsem spokojený. Nová zkušenost, super práce.

  Zbyněk Pešek
  Zbyněk Pešek
 • Originalny napad, skvely pristup, uvolnena atmosfera ? Vazim si kazdu minutu, ktoru si tomu venoval, lebo to naozaj stalo za to ? David, povodne som Ti chcela dat 4* za to, ze netiekla krv, ale tusim Ti to aj odpustim ? Este raz dakujem.

  Renáta Gregušová
  Renáta Gregušová
 • Ahojte ľudia, ak by sa ma teraz niekto opýtal, že či nepoznám výborného tatéra, tak poznám. Je to Dávid. Bol som u Dávida prvýkrát a určite nie posledný. Je to človek ktorý tetuje hlavne srdcom, vie pomôcť , poradiť a ak neviete čo by ste chceli vôbec vytetovať tak s Dávidom na to určite prídete a s výsledkom budete určite nadmieru spokojný. Aj keď som za ním prišiel s iným motívom, poradil mi, že ako by to mohlo byť ešte lepšie. A mal pravdu. Tetovanie ktoré som chcel nabralo úplne iný rozmer a s výsledkom som veľmi spokojný. Takže netreba sa báť, treba ísť za ním a určite sa dohodnete. Ja Dávidovi veľmi Ďakujem a teším sa na ďalšie tetovanie.

  Dušan Beznak
  Dušan Beznak
 • Ja by som to zhrnul veľmi jednoducho: veni, vidi, vici – super prístup k zákazníkovi od počiatočnej konzultácie až po finálny produkt – originálny návrh, ktorý vystihuje podstatu toho čo chce človek vyjadriť – príjemná atmosféra – výsledok: spokojný zákazník (určite ďalšie pokračovanie) a profesor Miloš Takto si v dnešnej dobre predstavujem kvalitu služieb a prístup k zákazníkovi.

  Dano Kubišiak
  Dano Kubišiak
 • Ahojte, u Davida sme boli s priateľom prvýkrát a určite neľutujeme. Keď sme prišli za Davidom, jediné čo sme vedeli bolo to, že chceme aby to bolo partnerské tetovanie a aby si ho už nedalo pred nami vytetovať 1000 ďalších párov. Navrhol nám jedinečné tetovanie presne pre nás. David je veľmi príjemný človek a hlavne skvelý umelec. Veľký dôraz kladie na hygienu. Vrelo odporúčam, určite nebudete ľutovať ?

  Veronika Grossová
  Veronika Grossová
 • Dávid veľké ďakujem, ale nie len za samotné dielo, ale všetky tie otázky, ktoré k jeho vytvoreniu prispeli. Hoci som prichádzal s relatívne jasnou predstavou aký motív chcem mať vytetovovaný, po konzultácii sa moja perspektíva zmenila. Keďže sa obaja zhodujeme v názore, že tetovanie nie je len prekreslenie obrázka na telo, ale ide o vyjadrenie „niečoho“, mám pocit že som našiel skutočného tatéra. Hoci som človek, ktorý si stráži svoje súkromie, Dávid aj z toho mála čo sa dozvedel dokázal vytvoriť tetovanie, ktoré reprezentuje. Išlo a hádam aj pôjde o vynikajúcu spoluprácu. Teším sa na pokračovanie. Ešte raz ďakujem.

  Ondrej Greso
  Ondrej Greso
 • David, naozaj velke uprimne dakujem za splnenie dlhorocneho sna, ktory sa dnes stal skutocnostou. Isiel som do toho s velkym strachom, ved si sam videl, ale nebolo to nic hrozne a viem, ze tymto sme este urcite neskoncili. Uz len tvoj uzasny pozitivny pristup ma presvedcil, ze si ta spravna volba ?

  Milan Malina
  Milan Malina
 • Ahojte, vyber tatéra je asi najpodstatnejšia vec pri tetovaní. Ja som veľmi šťastný ze som dal na svoju intuíciu a vybral som si na tuto prácu Davida. Spolu sme vymýšľali motív nakoľko som nemal presnú predstavu. Neskutočne sa do tej prace vložil a výsledok je úžasný. David predčil moje očakávania. Krásne priestory, nálada, pocity… všetko bolo super.

  Milan Miškech
  Milan Miškech
 • David je úžasný človek a keď môže tak vám s tetovaním veľmi rád a ochotne pomôže. Som spokojná, lebo mam tetovanie, ktore je krásne, farebnééé, je moje a je spoločné s mojou najväčšou psou láskou ? ešte raz ďakujem

  Kristína Huňáková
  Kristína Huňáková
 • Ahojte. Do tohto tetovacieho štúdia som prišla s tým, že som si chcela nechať vytetovať nápis na zápästie, ktorý má asi každá druhá baba na svete. Dávid mi to zatrhol a zato som mu veľmi vďačná, pretože by som to oľutovala asi hneď po vytetovaní. Bol veľmi ochotný a tak sme si hneď dohodli prvú konzultáciu. Absolútne som nevedela aké by to malo byť tetovanie. Chcela som len, aby to bolo niečo, čo ma bude vystihovať a pri každom pohľade mi vyčarí úsmev na tvári. Makali sme a už čoskoro sme vedeli čo budeme tetovať. Veľmi sa mi páčilo to, že ma Dávid skoro ani nepoznal a dokázal mi navrhnúť ako tetovanie modrú ružu a až potom som mu povedala, že modrá ruža je môj najoblúbenejší kvet. Takže nakoniec z jedného malého tetovania čo som chcela zo začiatku vznikli dve. grin emoticon Prvé mi už zdobí moje telo. ? Spĺňa všetko čo som chcela. Je to tetovanie, na ktoré keď sa kedykoľvek pozriem mi vyčarí úsmev na tvári, vystihuje moje vnútro a hlavne sa mi páči aj to, že je romantické, čo som veľmi chcela. Je to umelecké dielo, na ktoré som veľmi hrdá. Proste moje vysnívané tetovanie. David splnil moje očakávania nad mieru. Teším sa na daľšie a daľšie tetovanie. ? Takže keď chcete niekto tetovanie a neviete, čo by to malo ešte byť, alebo chcete tetovanie, na ktoré budete do smrti hrdí, tak vám odporúčam navštíviť tohto PÁNA tatéra. Je veľmi ochotný, rád vám pomôže, poradí a aj vám zaspieva popri tetovaní ? Na hygienu kladie veľmi veľký dôraz a atmosféra je proste úžasná. ? Takže môžem len odporučiť ?

  Sabrina Teyerlová
  Sabrina Teyerlová
 • Môžem povedať že po stretnutí s Dávidom som sa na tetovanie začal pozerať z úplne iného pohľadu. Hneď pri prvom stretnutí s vami všetko preberie, poradí vám s tetovaním a verte mi že nakoniec vám vytetuje perfektnú kerku, akurát že nebudete môcť pár dní spať keď uvidíte čo vám vytetuje. (u mňa maximálna spokojnosť ? )

  Juraj Charvát
  Juraj Charvát
 • Som velmi spokojna dakujem za krasne tetovanie (detom sa to velmi paci a pozdravuju uja tatera) ?

  Lucia Kajanová
  Lucia Kajanová
 • Ta šme ši zaspievalí aj poohovaralí ? Nie vážne úplne supiš deň, pokecali, zasmiali sme sa a krásna keročka je len bonus ? Jasné, že doporučujem, inak to ani nejde ?

  Eva Brezová
  Eva Brezová
 • Ahojte, u Dávida som bola po prvýkrát a vôbec neľutujem. Určite to nebola moja posledná návšteva ? Dávid je veľmi bláznivý človek, ktorý vám so všetkým ochotne pomôže, poradí a u ktorého je hygiena prvoradá. Veľmi otvorený prístup, nedá sa to porovnať s inými tetovacími štúdiami. Ako bonus dostaneme pred tetovaním Dávidovo sólo (ktoré nie je také skvelé ako jeho tetovania ? ), zasmejete sa a stres je fuč ? Takže vrelo odporúčam, ľutovať nebudete! ?

  Veronika Mikušovská
  Veronika Mikušovská
 • David, ďakujem za príjemný umelecký zážitok a ešte krajšie dielo, ktoré ma vystihuje a bude zdobiť po celý život ? .. perfektný profesionálny prístup,hygiena prvoradá,štipka otvorenosti a humoru mi zaručene zprijemnilo dnešné „posedenie“… môžem každému len odporučiť návštevu u pána umelca smile emoticon… David, mi sme ešte spolu neskončili!!! ? ? … Ešte raz ďakujem,a aj slečne „asistentke“ Veronike budúcej p. umelkyni ? ?

  Anton Brník
  Anton Brník
 • Veľký pán tento chlapík, tetovanie som chcel už strašne dávno ale nejak som sa nevedel odhodlať až som sa náhodou dostal k Enhancer Tattoo a som za to neskutočne rád lebo mám ďalší splnený sen. Keby všetci ľudia pristupovali k práci ako Dávid tak by bol svet o inom, od prvého stretnutia až po tetovanie super prístup. Maximálna spokojnosť s návrhom, vždy poradí a nenechá človeka vytetovať si nejakú somarinu, ktorú by neskôr mohol ľutovať. Spravil mi tetovanie na mieru ? a dúfam že čoskoro pokračujeme s ďalším. Ešte raz veľké ďakujem

  Matej Vitek
  Matej Vitek
 • Všetko to začalo túžbou mať niečo spoločné a len naše. Hľadaním správneho tatéra, som sa dopracovala až k Dávidovi. Nasledoval telefonát, konzultácia, z ktorej som ja odchádzala s plnou hlavou otázok ako je možné, že nás tak výstižne opísal človek, ktorý nás nikdy predtým nevidel. Už vtedy som vedela, že sme na správnom mieste. Dokázal zhmotniť to, čo nás spája a čo bolo doposiaľ len v našom vnútri. Tetovanie samotné je úžasné, ale to, čo sa v ňom skrýva je 1000x úžasnejšie a vieme v ňom čítať len my ? Jednoducho ako hovorí: “ šité na mieru“. Je isté, že naše budúce tetovania zveríme do rúk len jemu. Atmosféra, prístup a prostredie sú príjemné a priateľské. Dávid je super človek s množstvom optimizmu, ktorý musí každého človeka prebrať k životu ? Dal tetovaniu iný rozmer a to je to, čo robí jeho prácu a jeho samotného jedinečným.

  Kristína Homolová
  Kristína Homolová
 • Ak dokonale tetovanie tak jedine od Dávida ? vďaka nemu mám odteraz knihu vždy pri sebe, a čo viac by si taký knihomil mohol priať ? Dávid ďakujem ? ?

  Zuzka Marhevková
  Zuzka Marhevková
 • jedinečná kerka, z ktorej mám radosť + profesionálny a pozitívny prístup, to sa dnes vidí málokedy ? veľký palec hore ? teším sa ?

  Marek Pavol
  Marek Pavol
 • Som Trebišovčanka a ak by som vedela že to nebude stáť zato, určite by som do Trnavy nešla. Podotýkam, cesta z môjho rodného domova trvá asi 5 hodín do Trnavy. Keďže som cestovala už skoro ráno, tak som predpokladala že Dávid si pichačku ? na mojom tela bude užívať už okolo desiatej. No nestalo sa tak. Cesta sa predĺžila o krásne 4 hodiny, keďže sme ostali visieť v Ilave. Tlak sa vo mne ale riadne stupňoval. Na miesto činu som došla niečo po druhej a na vec sme sa pustilo o tretej. Nastali dlhé minúty očakávania a slastne bolestivého pocitu, ktoré mi Dávid spríjemňoval svojimi „dokonalými speváckymi kreáciami“ takže o zábavu som mala postarané ? Ak si odmyslím ten jeho spev a to, ako to do mňa ryl ? tak sa to nedá porovnať s pocitom, keď som sa so zatajeným dychom pozrela do zrkadla na moje nové telo. Bol to skvelý pocit a nepamätám sa, kedy sa mi uvoľnilo z tela toľko endorfínov ako v štúdiu ? Dávid, si skvelý tatér a už teraz viem, že si moje telo pýta ďalšiu kresbu. Všetkým vrelo odporúčam. Prístup na 1* čo bolo cítiť už po prvom sedení. Škoda, že Ti môžem dať len 5 hviezdičiek ?

  Viktória Dulová
  Viktória Dulová
 • Ťažko nájsť človeka, ktorého by práca tak bavila ako tuto Pána umelca. Od začiatku až do konca skvelá atmosféra, bezproblémová komunikácia a hlavne úžasná práca s ľuďmi a ešte lepšia s farbami. Ďakujem Ti David a teším sa na naše ďalšie stretnutie.

  Patrik Ohrablo
  Patrik Ohrablo
 • Ďakujem Dávid veľmi sa teším z môjho prvého krásneho, tutového, senzačného, prekrásneho, najkrajšieho tetovania a ešte raz ďakujem za to, že si ma odhovoril od môjho pôvodného návrhu som veľmi rada že som sa rozhodla ísť k Tebe si super človek Diiiks ? odporúčam všetkým ?

  Zuzana Ostradická
  Zuzana Ostradická
 • Po veľmi dlhom čase som našiel niekoho so skvelým prístupom a nemenej výbornou pracou. Som novým nositeľom krásnej práce a teším sa na ďalšiu. David dakujem.

  Tomáš Augustin
  Tomáš Augustin
 • Čaute, už dlho som túžil po tetovaní, ktoré má príbeh a ktoré by hovorilo príbeh aj dlho po tom. Vybral som si toto miesto, pretože tatér má super prístup a správanie, a keďže prvé sedenie bolo o chlpoch – tak aj veľký srandista, má bohaté skúsenosti a jeho práca má aj bohatú kreatívnu zložku. S mojím tetovaním som nadšený. Je to presne to, čo som očakával. Cítil som sa tam fantasticky, atmosféra bola príjemná.

  Radoslav Tirdil
  Radoslav Tirdil
 • Prve sedenie. Absolutna spokojnost. Co napisat na cloveka, ktory do Vas dve hodiny tlaci hovadiny a atrament ? . Prijemne straveny medzisviatkovy cas. Odchadzam s uzasnym zaciatkom absolutne dokonaleho tetovania, ktore uz navzdy bude mojou sucastou. Dakujem… a tesim sa na pokracovanie, uz sa snad mozem ?

  Gabriela Chebenová
  Gabriela Chebenová
 • Super pristup, David je skvely tater. Studio ciste, velmi prijemna atmosfera. Kvalita tetovania je perfektna do kazdeho detailu. Profesionalny pristup. Urcite sa budem vracat spat s novym napadom. Dakujem, aj za cokoladu

  Karol Gubani
  Karol Gubani
 • Velmi dlho som sa rozhodoval ci si dat kerku alebo nie nakoniec som zavolal davidovi a ked som ho pocul tak som vedel ze ANO dam si kerku (a nie jednu) a vytetuje mi ju on. Povedal som 2 slova a on vytvoril nieco co ma pre mna strasne velky vyznam a za to ho uznavam. Takze vrelo odporucam je to super clovek super tater a este ktomu je to Vychodniar…

  Jozef Nemeth
  Jozef Nemeth
 • Dnes mam uzasny zazitok za sebou a kerku na sebe ? David je clovek ktory robi svoju pracu s radostou a naozaj to citit na vsetkom, ked sa mu nieco nepaci tak to povie co odcenujem, v studiu super atmostera, profesionalny pristup, tvorivy proces som mohla sledovat priamo na mieste a urcite este pridem ? vrelo odporucam kazdemu!!!

  Lucia Borcinová
  Lucia Borcinová
 • Výber prvého tatéra bol zaručene najlepší! Prečo? Pretože nie každý tatér dokáže premeniť vaše pocity, slova, zážitky v tieto umelecké diela. Aj napriek tomu, že sme niektoré veci nevedeli opísať, tak on ich videl úplne jasne v našom budúcom (teraz už súčasnom) tetovaní. Prvý dojem po prvej konzultácií bol tak úžasný, že už keď sme odchádzali tak sme tam chceli byť opäť a mať celý jeho nápad na sebe aj keď sme nevedeli ako to presne navrhne. Prvý pohľad na jeho dielo bol neopísateľný. Bolo nám jasné, že nás nielenže počúval ale aj cítil z nás čo naozaj chceme. Takže VEĽKÁ VĎAKA za umelecké dielo ktoré sa ťažko dalo opísať slovami. Každému vrelo odporúčam!!!

  Lukáš Lorincz
 • „A bude to bolieť?“ „Umrieš!!!“ Takto to dnes začalo! A ako to skončilo? Neskutočným zážitkom s výsledkom toho najkrajšieho, čo som si len mohla želať. Spomínam si ako som do štúdia prišla prvýkrát. Vystresovaná, no odhodlaná dať si za každú cenu vytetovať snáď to najtuctovejšie čo existuje, a to „nekonečnú osmičku“ a výrok o láske. Aká hlúposť, však? Dávid, ďakujem, že si si v tej chvíli síce myslel to isté, no podal si mi to spôsobom tebe vlastným. Ďakujem, že si ma vtedy tými dverami štúdia nevyrazil aj s tým najdementnejším nápadom, za ktorým som si vtedy tak urputne stála. ? A predovšetkým ĎAKUJEM, že teraz môžem hrdo nosiť tetovanie, ktoré ma naozaj vyjadruje ? Kiežby som vedela povedať viac ako len ĎAKUJEM ZA TO NAJKRAJŠIE, ČO MI KTO KEDY V ŽIVOTE DAL!!! Samozrejme, nezabúdam ani na fantastickú atmosféru v štúdiu a šarmantnej asistentke ďakujem za starostlivosť a full service ?

  Anna Bušfyová
  Anna Bušfyová
 • Ten pocit, ked mi David tetoval na chrbat vlka a ja som si ho v hlave predstavovala a videla som ako sa tam ten vlk crta, ze uz ma nufak, ocka a zrazu uz bol skoro cely hotovy, uz mu chybalo len usko, bol jednoducho dokonaly ? .. ked som sa vsak pozrela do zrkadla zistila som, ze to co som si predstavovala bolo nic oproti tomu, co mi David dokazal vytetovat ? … vtedy sa vo mne nahromadilo tolko pocitov, ze som nevedela ci mam plakat, smiat sa alebo kricat od radosti a len mi ziarili oci od stastia a citila som neopisatelnu radost, pretoze to bolo x-krat lepsie a uzasnejsie ako to, co som ocakavala a predstavovala si ? .. vlk mi vdaka Davidovi perfektne sadol na chrbat ? ..David je v tomto naozaj profik, presne vie co robi,preco to tak robi a najkrajsie na tom je to, ze ho to bavi, ze ho tato praca naplna a je to na nom aj vidiet ? ..ked som sa k nemu isla dat tetovat, mala som obavy a tremu,pretoze islo a o moje prve tetovanie a ja som nevedala co ma caka.. ked som sa s nim zacala rozpravat a on mi zacal vsetko vysvetlovat, vedela som,ze som sa rozhodla spravne a zrazu vsetok ten strach zo mna opadol a ja som z jeho pristupu pochopila, ze to pre neho nie je len praca, ale je to pre neho nieco viac. Nieco do coho vklada kopec energie aby ste boli spokojni a aby ste mali nieco, co velmi chcete a aby to bolo podla vasich predstav (alebo este lepsie ? ) aby to bolo originalne a aby ste mohli byt na svoje tetovanie hrdi a prave preto sa ho snazi spravit najlepsie ako vie ? ..v tom momente, ked som pochopila ako to David vnima som sa zacaka na svoje tetovanie tesit este viac, pretoze som vedela, ze to bude pecka a bude to stat zato ? .. priznam sa, ze takyto pristup som necakala a ze aj vdaka tomuto uzasnemu pristupu viem, ze som u teba urcite nebola poslednykrat ? P.S. dakujem, ze sa mozem kazdy den tesit zo svojho tetovania a kazdemu sa chvalit, ze ho mam od teba

  Lucia Kostolányiová
  Lucia Kostolányiová
 • Perfektná atmosféra, originalita a radosť z práce cítiť od konzultácie až po samotnú tvorbu. Dúfam že čoskoro budem od vás opäť vychádzať šťastná tak, ako dnes ? Ďakujem, boli ste skvelí!

  Andrea Chalasová
  Andrea Chalasová
 • Ďakujem za skvelú spoluprácu, tu príjemnú bolesť a nádherný výtvor, ktorý MÁ ZMYSEL! ? Tento človek vie, čo robí, baví ho to a aj na jeho výtvoroch vidno, že cíti. Takže vrelo odporúčam! ?

  Keiminella Paulínyová
  Keiminella Paulínyová
 • Velmi profesionalny a mily clovek, uz od prveho stretnutia som vedel ze je to on u ktoreho si chcem dat tetovanie. Velmi prijemna a pohodova atmosfera pocas celeho prveho sedenia. Ked som zbadal vysledok (este nedokoncenej prace) som bol tak velmi spokojny, ze som ho musel objat doporucujem ist prave knemu na tetovanie – od konzultacie po samotnu pracu vam vo vsetkom stopercentne vyhovie. ?

  Tomáš Nižňanský
  Tomáš Nižňanský
 • Konečne som hrdou nositeľkou umeleckého diela…nie nejakej žuvačkovej tetovačky. Skutočne skvelý prístup počas celého procesu. V štúdiu bola pohodová a priateľská atmosféra od začiatku do konca, riešili sme každý detail, nič nezostalo nepovšimnuté. V štúdiu vám dynamické duo pomôže nielen vytetovať ale aj „ušiť“ tetovanie presne na vašu mieru. Veľká profesionalita, 100% dôraz na hygienu! ? Neskutočne sa teším a zároveň ešte raz veľká vďaka že ste mi, ako umelkyni, pomohli dostať na povrch kože to, čo mám v srdci a vystihuje ma a znamená pre mna najviac na svete. Rozhodne nekončíme! V srdci nosím ešte veľa, čo by som chcela zapísať na svoju kožu, ako do nezmazateľného denníka. Rozhodne odporučím štúdio každému, kto bude nad tetovaním uvažovať… ?

  Dominika Zdražilová
  Dominika Zdražilová
 • David je čistý blázen v tom najlepšom slova slova zmysle, ved uvidíte ? Ale pre mňa je to hlavne umelec ktorí to navyše robí s radosťou a úsmevom na tvári. Profesionalita, originalita a ten kus umeleckého cítenia čo do toho vkladá je jednoducho niečo úžasné. Človek musí proste prísť a zažiť to na vlastnej koži ?

  Andrej Císar
  Andrej Císar
 • Som rada, že som vás mohla spoznať a určite to nebolo naposledy čo sme sa videli ? prajem vám do buducnosti veľa skvelých klientov ešte viacej inšpirácie a mrte veľa lásky :* nech sa darí vidíme sa čoskoro a ďakujem ?

  Nikoleta Rošková
  Nikoleta Rošková
 • Oceňujem Dávidov profesionálny prístup a vynikajúcu prácu od A po Z. Je to na celý život, preto odporúčam ísť práve do Enhancer Tattoo. Z môjho bláznivého nápadu urobil umenie ?

  Ivan Beneš
  Ivan Beneš
 • Dlho som o tom sníval a prial si mat poriadne tetovanie… ktoré má pre mňa hlboký a jasný význam. Vyjadruje to čo cítim a ako to cítim. Dávidova robota, ma priviedla na správne rozmýšľanie o tetovaní a to bol už len malý krok, ku konečnému rozhodnutiu. Radosť, ktorú pociťujem si prežie každý sám, pri tom svojom tetovaní. Ja ju prežívam naplno. Ešte raz ďakujem za skvelú prácu…. dávam veľký LIKE a odporúčam, každému kto od tetovania očakáva viac ako len obrázok z katalógu… ?

  Filip Jerguš
  Filip Jerguš
 • Maximalna spokojnost! David poradi, navrhne, prisposobi podla poziadavok, popripade rozosmeje ked mate tazsiu chvilku pocas tetovania ? vahala som nad tym ale po prvom sedeni som vedela ze v tomto tetovaciom salone je moja volba urcite ano, chcem originalne tetovanie usite na mieru!! Viem, ze ked pojdem na druhe sedenie do tohto salonu, budem sa nan tesit i ked to bude boliet ?

  Kristína Vavrová
  Kristína Vavrová
 • V prvom rade dakujem za super prístup a velku pomoc pri hladaní motivu. Ukazal mi smer ktorím sa da íst a poradil vo vsetkom ? Jeho vášen a talent ma presvedcili ze som si zvolil spravne. Teším sa na dalsie sedenie s Davidom. Bude to bombaaaa :-DDD

  Marek Krajcovic
  Marek Krajcovic
 • Zdraviiicko… takze dnes prve sedenie absolvovane….uzil som si to, vypocul som si Davidove aarie ? a maam tetko ake nemaa NIKTO tesim sa na druhee sedenie… PROFESIONALNY pristup… este raz to zopakujem PROFESIONALNY pristup Davida aj Agi (az na to zakryte zrkadlo ? )

  Tibor Szabó
  Tibor Szabó
 • Vrelo odporucam kazdemu kto ma zaujem o skutocne nadherne tetovanie. Všetko je do detailov prepracovane ……. proste ŠUPA!! Pristup David a Agi …. tiež ŠUPA!! Mnoho dalsich studii by si mohlo brat priklad. Tesim sa na dalsie sedenie ?

  Vladislav Paľurik
  Vladislav Paľurik
 • Super ludia, paradny pristup, krasne a cistucke priestory. Kvalitna a v prvom rade profesionalna praca. Ked tattoo tak jedine Enhancer … Dakujem vam …

  Martin Hvizd
  Martin Hvizd
 • Tento chlapik vie co robi… Das cit,myslienku,skratka nejaky podnet a on ti z toho vytvori umelecke dielo… Mne osobne poradil,vysvetlil co a ako by malo byt a islo sa na vec… Bolo super stravit s nim a jeho asistentkou stravit tie hodiny pri tetovani… smiali sme,rozpravali a myslim,ze najväcsie potesenie po kerke boli moje slzy stastia… Dakujem za krasny zazitok… ?

  Iva Gavalcova
  Iva Gavalcova
 • Zdravím. Keďže som sa rozhodol dať si tetovanie, prvé tetovanie a chcel som, aby to malo nejaký zmysel, musel si na to nájsť vhodného človeka. To som u Dávida našiel, fantastický prístup, o hygiene ani rozprávať nemusím a čo je top nechal som si poradiť, keďže mnohí ľudia vlastne vôbec netušia čo chcú. Vrelo odporúčam som maximálne spokojný a určite sa tam vrátim pre ďalšie ?

  Dominik Vadovič
  Dominik Vadovič
 • … a je to tam! tento clovek mi splnil moj sen … dal na povrch tela to co je vo mne ? prijemne prostredie, super komunikacia, podpora, profesionalita, kvalitna praca, a bolest??? baby: epilacia je 3x horsia ? skvele! … A NEMAM PEČIATKOVE TETOVANIE! je šité priamo pre mňa … skutocne odporucam, kto chce byt originalny a zaujat niecim extra – nevahajte – ta cesta do Trnavy sa skutocne oplatila ?

  Zuzana Hoštáková
  Zuzana Hoštáková
 • Je to Pán a mne osobne veľmi pomohol. Tetovaniu dá zmysel a mne osobne pomohol vyjadriť city, ktoré som ja vyjadriť nevedel a tetovanie od Davida je presne to, čo som potreboval. Profesionálny prístup, potešenie a vášeň je to s čím pracuje v krásnej harmónii a tetovanie nie je len obrázok ale živé umenie, ktoré dýcha a má city. Veľmi sa teším na ďalšiu spoluprácu a tomuto človeku dávam veľký rešpekt a určite odporúčam. Kto chce originalitu, štýl a nielen „tetovačku“, určite navštívte Enhancer Tattoo studio? a samozrejme vizitka je aj moje tetovanie a to hovorí samo za seba. Ďakujem

  Martin Kalata
  Martin Kalata
 • Už od konzultácie som mal z neho skvelý pocit je to super chalan a dnes už mám prvé tetovanie, ktoré je fantastické, perfektné detaily a tieňovanie (proste palec hore). Tetovanie vôbec nebolelo takže vrelo odporúčam!

  Lukáš Kubovič
  Lukáš Kubovič
 • Lepsie ako enhancer som si ani nemohol vybrat. Na konzultacii poradi. Ked bude dalsie tetovanie tak sa tam urcite vratim. David a najviac si cenim ze si ma zobral tetovat aj pocas dovolenky. ?

  Marek Kropáč
  Marek Kropáč
 • Ako jedinečný je človek tak jedinečné by malo byť i jeho tetovanie. Vystihnúť pocity, túžby a charakter človeka v tetovaní chce obrovský talent a Dávid s Agi ten talent majú. Ak má mať tetovanie zmysel tak jedine v Enhancer Tattoo ?

  Marek Demčák
  Marek Demčák
 • Najlepšia voľba pri výbere tatéra. Hlavne ked idete prvý krát a máte obavy čo ako kde prečo, do toho trochu stresu z rôznych rozprávok o tetovaniach ale v konečnom dôsledku pri vstupe do Enhancer’s office všetko opadne ? ani sme poriadne nevedeli ako bude vyzerať, no Dávid premenil naše myšlienky na krásne umenie na tele. Alebo skôr mega explóziu farieb!! Ďakujeme!! Aj nabudúce už len k tebe!! 100% odporúčanie ~Holla sisters~ veľmi spokojné zákazníčky ?

  Michaela a Katarína Holla
  Michaela a Katarína Holla
 • dakujem velmi pekne za moje prve krasne tetovanie. to je neuveritelne. som velmi spokojna zo vsetkym a urcite si este dam velke tetovanie na celu ruku. na buduci rok urcite pridem z nemecka a chcem sa zas u teba tetovat. si nenormalne dobry … bez bolesti…

  Andrea Mihaliková
  Andrea Mihaliková
 • Prišla som s malou dušičkou a strachom v očiach a odišla nielen s úžasným a výstižným tetovaním, ale aj so širokým úsmevom na tvári ktorý mimochodom stále pretrváva… ? títo ľudia si zaslúžia pokojne 5 hviezdičiek s hviezdičkou ? odporúčam každému

  Silvia Mlynčeková
  Silvia Mlynčeková
 • Ďakujem ? top človek tento Dávid ? parádny prístup, návrh presne na mieru a jedinečný. Takéto a ani podobné štúdio inde nenájdete ?

  Matúš Demovič
  Matúš Demovič
 • Odporúčam všetkým… Čakal som bolesť, bolo to v pohode, prístup najlepší… Proste TOPka. Určite nie posledný krát, teším sa o mesiac opäť! Top Topov, vychytaný najviac ;)) diki Dávid!

  Michal Harňak
  Michal Harňak
 • Dnes sa už veľmi nevidí, že by niekoho takto bavila práca ako Dávida ?Spokojnosť maximálna. Proste to vidno, že do toho človek dáva srdce a dušu. Vrelo odporúčam a teším sa na ďaľší tattoo od majstra ?

  Tommy Forgáč
  Tommy Forgáč
 • Napíšem len toľko, moje prvé skutočné tetovanie na ktoré som hrdá .Ďakujem Vám obom ste super. Veľa úspechov Vám prajemA každému vrelo odporúčam …. Vedia super poradiť a pomôcť vo výbere ?

  Danuška Drobec
  Danuška Drobec
 • Chcel som dať len 4 hviezdičky, lebo mi sľúbil krv a nakoniec nebola. Tak snáď nabudúce :)Inak vrelo odporúčam, úžasný človek, poradí a prevedie svoju prácu na jednotku. Spokojnosť maximálna ?

  Kristián Forgáč
  Kristián Forgáč
 • Prvá návšteva? Hodnotenie? Posúďte sami – neuveriteľné, úžastné, krásne, milión emócií a neuveriteľná radosť ? niečo viac??? Áno – teším sa na ďalší čas strávený s týmto pánom a pani ?

  Natália Árvaiová
  Natália Árvaiová
 • Odporucam kazdemu, kto nechce tuctove tetovanie, ale nieco origianlne a hlavne profesionalne. David robi neskutocnu pracu a podla mna neexistuje lepsie studio ak si chcete dat srpavit svoje prve tetovanie – samozrejme aj tie dalsie ? Nikdy nie je nic lepsie, ako ked mate pracu, ktora vas naplna a robi vas stastnych. A ak vas naplna robit druhych ludi stastnych o to je to krajsie. Ja som v tomto studiu stretol ludi, ktori su presne taki. Spravili ma neskutocne stastnym a splnili mi jeden sen. Uz je len bonusom, ze usmev na ich tvari bol porovnatelny s tym mojim po dokoncenej praci ?

  Martin Barnak
  Martin Barnak
 • Tattoo… meditácia… wellness… a k tomu nezabudnutelný zážitok, ktorý mi nikto nikdy nevezme!!! Teším sa na jeho dokončenie. Chcel som niečo viac, ak to chceš aj ty tak príd – zaži a pochopíš!!! … Dakujem pekneeeeee ?

  Michal Sivák
  Michal Sivák
 • Ak hľadáš originálne tetovanie, je Dávid pre teba ten správny človek. Pracoval so mnou úplne na inom levele ako pracujú tatéri. Ako on sam hovorí je to BORE. Ja som ho spoznal a som šťastný že som Dávida spoznal. S hrdosťou môžem tvrdiť že mi zmenil život. SUPER PRÍSTUP SUPER ATMOSFÉRA. Tetuje úžasne a hlavne s radosťou a úsmevom.

  Filip Fedor
  Filip Fedor
 • Perfektny pristup, priatelska uvolnena atmosfera, ziadne zafajcene spinave prostredie ako niekde inde. Samotne tetovanie je paradne, vyborna praca od Davida. Dakujem!

  Domino Magát
  Domino Magát
 • Davidovi patri jedno velke DAKUJEM za to, ze mi otvoril oci ? Tiez som prisla so svojou „peciatkou“ ktoru som chcela, najprv ma pekne sfukol ?ale potom mi vysvetlil o com vlastne tetovanie je a preco ho nemat rovnake ako dalsich milion ludi.. Tak mi sam navrhol motiv ktory teraz s hrdostou nosim :)) kazdemu mozem len vrelo odporucit.. ? Este raz DAKUJEM za vsetko :)) Coskoro sa vidimee .. :))

  Janka Podhorná
  Janka Podhorná
 • Prišla som zo svojou pečiatkou, ktorú som chcela …. Dávid mi otvoril oči a ukázal čo tetovanie znamená … Som rada že som ho spoznala a najšťastnejšia som zo svojho tetovania. Ďakujem Vám veľmi pekne a hlavne vrele odporúčam každému kto chce tetovanie (aj keď nevie presne aké). Ja sama som zostala v šoku, akú krásu dokáže vytetovať a verím v to, že to nieje prvé a posledné tetovanie ktoré mi Dávid vytetoval ? PS : Ďakujem odviedol si kus skvelej práce … ? Vrelo odporúčam ? Ďakujem :*

  Barborka Fraštiová
  Barborka Fraštiová
 • Dakujeeeeem za nadherne prve tetovanie. uzasna atmosfera a super praca .Velke dakujeeem patri hlavne za uzasneho motilika je bajecny klobuk dole.

  Jana Kolegová
  Jana Kolegová
 • Chcem sa poďakovať za dnešný krásny zážitok ? Mám svoje prvé tetovanie, z ktorého mám neskutočnú radosť, ktorá rastie každou minútou ? Jednoznačne profesionalita, kamarátsky prístup, skvelý pred aj po servis a ozdoba na celý život ? Jednoznačne sme ešte neskončili! Odporúčam všetkým ?

  Lucia Gomolová
  Lucia Gomolová
 • Nič takéto som ešte nezažil. Keď toto neni umenie, tak neviem čo… a to som robil v galérii. Úplne naj, parádne prostredie, perfektní ľudia. Už len čakám na prvé zabzučanie mašinky ?

  Michal Németh
  Michal Németh
 • Božeeee ešte stále som v eufórií z nového úžasného a jedinečného tetovania! Je nádherné aj napriek tomu že ešte nie je dokončené, neviem sa dočkať finálnej verzie! Takže jednoznačne odporúčam každému kto chce byť nositeľom naozaj originalneho a jedinečného tetovania :)))

  Marta Molnárová
  Marta Molnárová
 • Velka vdaka Enhancer Studiu za skvely prístup k Vašej praci. Klobuk dole pred vasimi sikovnymi rukami a kreativitou. Som hrdy, ze mozem mat take super tetovanie od Enhancer studia. A ak sa rozhodnem aj pre druhe tak som hned u Vas. Este raz velke dakujem!

  Martin Mathia
  Martin Mathia
 • Dakujem este raz Davidovi aj Agi nie len za samotne tetovanie, ale aj skvely pristup – komunikacia, humor, profesionalita, ludskost,… Som nadmieru spokojna a ak este niekto rozmysla, tak by mal prestat a navstivit ich cim skor! ? Od konzultacie cez motiv az po samotne tetovanie som sa citila velmi prijemne. David ako by mi videl do hlavy a dostal to na papier. Uz teraz sa tesim na dalsi kusok, ktory spolocne vytvorime!

  Zuzana Haládiková
  Zuzana Haládiková
 • Kazdemu odporucam! Je to skvely clovek, ktory dokaze pomoct, ked si clovek nie je isty. Bol som s nim na konzultacii a pevne verim ze sa k nemu budem vraciat na viacero tetovani.

  Dominik Dubec
  Dominik Dubec
 • Dakujem za krasne tetovanie som velmi spokojna je to fantasticke!!! :-)David mi asi nazrel do hlavy pretoze hned vedel co chcem a do hodinky to bolo aj hotove. Teraz sa na to neviem vynadivat ?

  Veronika Šeronka Kišacová
  Veronika Šeronka Kišacová
 • Som nesmierne spokojná s 2 novými tetovaniami. David je tatér, akého som ešte nikdy doteraz nepoznala, poradí vo výbere, motív šije na mieru… Je jedno ako dlho pozná človeka, vie poradiť a navrhnúť tetovanie, čo má vlastný príbeh… Porozmýšľam nad ďalšou kerkou… Ď A K U J E M!!!!

  Ági Csóková
  Ági Csóková
 • Keď som sem prišiel vedel som,že chcem tetovanie, no nevedel som aké. Dávid mi však navrhol a vytetoval niečo čo ma spravilo neskutočne štastným a niečo načo budem hrdý do konca života. Kamarátsky prístup, profesionálna robota. Všetkým vrelo odporúčam Enhancer Tattoo! ?

  Martin Liska
  Martin Liska
 • Chcete tetovanie z rozumu? Tak jedine Tu. Chcete originalitu? tak jedine Tu. Profesionalitu a kamaratsky pristup? Tak jedine Tu. Straženie deti ked Vás tetuju? Tak jedine Tu. Jediny moj problem je, že moja trojročna dcerka, ktora bola so mnou … nechce a nevie pochopiť, že je este mala na tetovanie, ale som rada, že mi zavidi. Je to moje prve tetovanie a vytesujem sa ako male decko neviem sa vynadivať ………… dakujem dakujem dakujem……

  Jasmin Krajčovičová
  Jasmin Krajčovičová
 • Kazdy kto ma este pochybnosti ci si dat tetovanie tak Davida mozem len odporucit. Vyborni ludia, to sa tyka Davida aj Agi, skvele prostredie a profesionalny pristup. Tattoo uplne wooow, od navrhu az po realizaciu. Je super vidiet, ze praca moze cloveka tak bavit. Velka spokojnost a tesim sa na dalsiu spolupracu :).

  Patrik Bača
  Patrik Bača
 • David a Agi proste super ludia – som rada ze som vas spoznala a David dakujem za super kerku. Presne si trafil, co sa ku mne hodi, a dal si do toho vsetku svoju radost. Bolo super ta sledovat pri praci, ako si si to uzival ked si keroval BDSM znak.Velka vdaka obom, a ja sa este vratim :-).

  Eva Dobšovičová Fančovičová
  Eva Dobšovičová Fančovičová
 • Vrelo odporúčam, úplne iný prístup ako v tattoo štúdiach inde. Pomôže s návrhom, nakreslí (a vyzerá to mega) a pri kérovaní sa ešte aj zasmeješ ?Takže ja už len dodám že sa teším na dalšie „sedenie“ ?

  Paťo Sokol
  Paťo Sokol
 • Profesionálny a super prístup. Určite vrelo odporúčam. Dávid mi robil prvé tetovanie a asi nie posledné. ? Trochu som sa obával, pretože mám niečo s kožou, ale všetko dopadlo na výbornú a ja vytešujem ako malé dieťa ?Nikto nebude sklamaný. A ďakujem! ?

  Tomáš Johan Grainda
  Tomáš Johan Grainda
 • David a Agi… su dvaja skveli ludia, ktori dokazu krasne pracovat nielen s ihlami, strojcekom a farbami… ale aj s dusou cloveka… mam od nich 7 casti mojho jedinecneho tetovania a viem, ze nebude posledne… maju uzasny pristup… konzultacie s nimi su ako posedenia s kamaratmi zabavne a plne napadov a zlepseni… vzdy od nich odchadzam s usmevom… dakujem vam zlaticka moje…

  Mária Mia Jokasko
  Mária Mia Jokasko
 • Ochota, ústretovosť, profesionalita, precíznosť, super prístup, srandičky… Na rozdiel od môjho prvého tetovania, čarovné Dávidove ihličky vôbec nebolia… Určite odporúčam… Prajem veľa spokojných zákazníkov…. a obrovské ĎAKUJEM patrí obidvom. Ste skvelí…

  Macka Adamková
  Macka Adamková
 • Všem určitě doporučuji tento tetovaci salon. Profesionální přístup, návrh tetování, příjemný personal, super zážitek a hlavně bez bolesti ? jeste jednou velké DÍK!

  Juráš Blatný
  Juráš Blatný
 • Úplne najvác. Konzultácia, sranda a hlavne kvalita a jedinečnosť. To je to, čo tu čaká každého.. Fakt odporúčam. U Davida som určite nebola posledný krát !!! ?

  Nikky Ká
  Nikky Ká
 • Veľmi sme spokojne so sestrou! Kvalitne a maximálne profesionálne! Tesime sa na ďalšie tetovanie Davidko a Agi dakujeme.

  Deniska Macharová
  Deniska Macharová
 • Prvé tetovanie ktoré mám a hneď mi ho robila super dvojica, pri ktorej som sa cítil extrémne dobre, pomohli mi vylepšiť a oživiť môj návrh a výsledok je brutálne,totálne neskutočný a za to im veľmi ďakujem.

  Patrik Zemko
  Patrik Zemko
 • Spokojnosť na 100%, od pristúpu az po prevedenie. David je velmi pozitívny človek ktory pomoze z návrhom tetovania a svoju pracu odvedie dokonale. V pripade ze by som sa chcel este „pokreslit“ ? tak urcite sa vrátim sem ? Dneska mi dokončil meno a datum mojho syna ? TOP!!!

  Ján Kališ
  Ján Kališ
 • Moja maximálna spokojnosť. Dávid je skutočný profesionál a vo svojej veci sa fakt vyzná. Vrele odporúčam každému. 11 bodov z 10 ?

  Martin Uhrina
  Martin Uhrina
 • Už len jeho pohľad Vám prezradí, že je to chlap na správnom mieste, ktorý vie čo robí, ako to robí a prečo to robí ? . A to sa mi aj potvrdilo,,,nad mieru som spokojná a možem mu iba poďakovať za cool tetovanie, ktoré mi aj sám navrhol! Ak chcete mať jedinečné a štýlové tattoo, tak Vám ho vrelo ODPORÚČAM!!!

  Marta Vicenová
  Marta Vicenová
 • Ten krát poprvé… a určite nie naposledy. Stopercentne vrelo odporúčam každému, kto ešte váha. Pridaná hodnota, ktoru nájdete v Enhancer Tattoo: Dávid vám navrhne a urobí nie len husté tetovanie, ale vás aj namotivuje do života. Budete odchádzať s telom obohateným o nový obrázok a s mysľou obrodenou o užitočné poznania.

  Kristína Lapšanská
  Kristína Lapšanská
 • David – jedn­ym slovom veľký profík. U mňa človek, ktorý sa mi dostal až pod kožu. Pozná moje pocity z vnútra a dal mi ich navonok. Ak­o sám hovori: vnútro navonok a radosť navzdy. Do tetovania­ dáva seba samého – svoju dušu… Som hrdá, čo na mne vytvoril­. Je to originál­ sám o sebe. Veľké ďakujem a vidíme sa určite pri ďalšom majstrovsk­om diele, čo budeme spolu vymýšlať…..

  Soňa Marko
  Soňa Marko
 • Veľmi príjemný, priateľský a ochotný. Keď som prišla, bála som sa. Nervozita. No Dávid mi to super vysvetlil, čo a ako budeme postupovať. Mám zo svojho nového tetovania výborný pocit. Určite to nebolo moje posledné tetovanie u Dávida.

  Michaela Canno
  Michaela Canno
 • Skvelý chalanisko. Som nadmieru spokojná s tetovaním, ktoré mi spravil. Vážne DAKUJEM. Verím, že to nieje posledné tetovanie, ktoré mi robil:) Mala som tetovanie, ktoré pre mňa nemalo žiaden význam. Bola to “detská nerozvažnosť” pri výbere tetovania, ale on mi to pomohol “zmazať” a konečne mám tetovanie, ktoré je krásne a má pre mňa veľmi veľký význam. Ďakujem David, si vážne skvelý. vieš pomôcť a poradiť pri vybere tetovania, tak ako si pomohol aj mne.

  Lenka Berkenyiová
  Lenka Berkenyiová
 • Dávid predviedol na mojom tele veľké umenie. Aj keď to ešte nie je dokončené, no bude sa pracovať ďalej. Môj celý chrbát patrí jemu, a uvidíe, čo ďalej. Ďakujem David!

  Fabricio Villo
  Fabricio Villo
 • Vždy sa mi páčili tetovania a stále som nejaké chcela mať. Moje prvé tetovanie bolo spontánne ako aj tatér, ktorého som si vybrala. Ako sa vraví, obaja sme boli na správnom mieste, v správny čas. Ako tatéra som si vybrala Dávida a neľutujem to. Nebola som rozhodnutá aký presný motív toho tetovania chcem a on mi pomohol, svojím profesionálnym prístupom, vybrať si to správne tetovanie. Som rada, že mi vybral originálne tetovanie, ktoré ma presne vystihuje, a ten pocit, keď sa ľudia naň obdivujúc pozerajú. Dokonca aj babenky chvália, pýtajú sa, kde som si ho dala robiť, tak ten pocit ma veľmi teší, lebo viem, že je ohromujúce a ja som si vybrala správneho tatéra. Čiže veľké ĎAKUJEM skvelému tatérovi a úžasnému človeku. Už len navrhnúť správny motív na moju nohu.

  Michaela Krocaková
  Michaela Krocaková
 • S tetovavaním som spokojný – o­d návrhu, cez rea­lizáciu až po finálnu inštruktáž správneho udržovania tetovania (­dík za nechtíkovú masť . Úplná spokojnosť

  Daniel Benikovič
  Daniel Benikovič
 • Už mi dlho nikto a nič neurobilo takú radosť, ako David. Ten svojim umením predviedol, že je skvelým tatérom. David robí svoju prácu s chuťou a citom a je vidieť že tá práca ho baví. Odchádzal som od neho veľmi spokojný s úsmevom na tvári a s veľkou radosťou sa k nemu vrátim opäť pre ďalšie tetovanie

  Erik Strugala
  Erik Strugala
 • Neviete sa rozhodnúť a nájsť si dobrého tatéra a super chalana? Tak vám viem odporučiť tohto chalana. Pomože a poradí ohľadom kerky a svoju prácu robí fakt skvelo. Ja som s ním maximálne­ spokojná a ani z ďaleka nekončím­ v spolupráci s ním

  Ria Bilaniková
  Ria Bilaniková
 • David je nielen skvelý tatér, ale aj človek! Mám od neho štyri tetovania a som veľmi spokojná. David sa ako tater zaujíma o štýl zákazníka, snaží sa spoločne vybrať pekny motív tak, aby boli obe strany spokojné. Pracuje veľmi hygienicky a kvalitne! Ďakujem David

  Monika Stern
  Monika Stern
 • Davidovi ďakujem za moje prvé tetovanie. Za dva malé motýliky na podbrušku, ktorých sa vždy pred spaním dotknem. David je sympatický človek a tatér, ktorý vám vždy poskytne “full-servis” od vypracovania návrhu až po dokonalý výsledok.

  Jarka Haburajová
  Jarka Haburajová
 • Odporúčam tohto mladého chlapca. Velmi pekne tetuje. Mám už nejaké to tetovanie od neho a som spokojný, preto idem aj zas ? veľa úspechov a roboty bratu ? Vidíme sa!

  Tomáš Vanat
  Tomáš Vanat
 • Tento človek tetuje nielen rukami, ale i srdcom. Ak máte nejaké otázky, ochotne a s odborným prístupom vám poradí. Mňa tetoval zatial len raz a moje prvé tetovanie ma v živote posunulo ďalej. Už mám vybratý ďalší motív a jediný tatér, ktorému sa opäť odovzdám do rúk je Dávid. Obdivujem ho ako tatéra a aj ako osobu s ľudským prístupom.

  Miroslava Pavlanská
  Miroslava Pavlanská
 • Hneď pri prvom sedení pri mineralke mi bol strašne sympatický a pristupoval k tomu na profesionálnej úrovni. Pomohol mi vymyslieť ten správny text. Tetovanie je veľmi krásne a páči sa nielen mne, ale aj ostatným. David je fakt profesionál v tomto odbore a viem ze moje ďalšie tetovania nebude robit nik iný ako David

  Ján Borný
  Ján Borný

„Chcem robiť veci, ktoré vylepšujú svet. Moja misia je pracovať na vylepšení vnímania tetovania.”