Ahoj, volám sa Martina Markušová. Mám veľa vášní a jednou z nich je aj tetovanie.

martina

Od malička som rada kreslila, no nikdy som si nemyslela že budem tetovať. Chodila som na umeleckú školu, no umelecká škola ťa nenaučí kresliť tak, ako si mnohý myslia. Tam nás naučili len tvoriť svoje vlastné umenie a vyjadrovať sa pomocou farieb. Vtedy ešte bolo pre mňa tetovanie niečo, čo šlo mimo mňa.

No celý môj názor obrátil môj priateľ, ktorý mi raz priniesol darček – cievkový strojček na tetovanie a k tomu všetko príslušenstvo. To, že boli farby zaschnuté, ihly po expirácií a všetko bolo zapatlané od farby a vazelíny ma nezastavilo. Naťukala som do YouTube ako tetovať a začala sa učiť pomocou internetu – medódou pokus omyl. Potom si ma všimol Dávid a zobral ma pod svoje ochranné krídla a začal ma učiť. Odvtedy neustále pracujem na svojom umení a snažím sa byť stále lepšia. Milujem tetovanie a toto je moja cesta.

Ak sa ti tetovanie nepozdáva, je tam málo farieb!

Moje voľné návrhy

Farieb sa netreba báť. Ak ešte nevieš, čo by si si chcel dať vytetovať, pokojne si vyber z týchto motívov, alebo sa nimi nechaj inšpirovať a ja ti ráda navrhnem tetovanie šité na mieru.

Watercolor
90%
Color sketch
60%

Moje špecializácie
v tetovaní