Predtým ako zvážim tvoj koncept

Ty si objednávaš mňa ako umelca pre svoje tetovanie. Ako umelec budem potrebovať kompletnú slobodu pre moju tvorbu motívu tebe na mieru, ktorá pochádza z mojich profesionálnych tetovacích skúseností, znalostí, citu pre dizajn, vyjadrenie emócii, kresliacich zručností a vízie finálnej predlohy, ktorá bude umiestnená na tvojom tele. Predlohy tetujem vo vlastnom štýle.

To, čo očakávaš, môže byť iné od toho, ako sa realizuje profesionálny proces navrhovania motívu. Existuje veľa aspektov ako veľkosť, kompozícia, umiestnenie, zoskupenie svalov, farebné tóny a rôzne ďalšie, ktoré veľa klientov najskôr nezváži. Všetky tieto aspekty sú mnou zvážené vďaka mojim skúsenostiam.

Každý umelec má unikátny štýl svojho umenia. Nie je to len o tom, že si ma vyberieš, musím aj prijať tvoje poverenie vytvoriť ti predlohu. Toto rozhodnutie bude záležať od vybranej estetiky ako aj od času, ktorý si ochotný čakať.

Pre najprofesionálnejšie výsledky môžem brať tvoje nápady len ako referencie na smer alebo koncept pre predlohu. Inak ako takto nemôžeš ovplyvniť presné detaily dizajnu.

Žiadne názory tretej strany alebo žiadosti nebudú zvážené. Toto je spolupráca medzi tebou a mnou. Ak chceš, aby tvoj partner alebo priateľ pomáhal pri rozhodovaní, čo si máš nechať vytetovať, tak odporúčam hocijaké iné štúdio, kde ti splnia akúkoľvek požiadavku.

Cena tetovania je vyrátaná podľa náročnosti, veľkosti a umiestnenia. V cene bude, samozrejme, zarátaná záloha 50 € za návrh.

Ak prijmem tvoju objednávku, tak beriem zálohu 50 € na zaistenie miesta v poradovníku. Záloha je zarátaná v prospech tvojho tetovania a je nevratná.

CHCEŠ TETOVANIE?

Vyplň tento krátky dotazník. Ak bude tvoj nápad pre Dávida zaujímavý, ozveme sa ti s dalším postupom.

*všetky polia sú povinné