Konzultácia / Objednávka Máš otázky? Spoj sa so mnou a rád ti na nich odpoviem.
Tvoj nápad / Moja predloha – predtým ako zvážim tvoj koncept

– Ty si objednávaš mňa ako umelca pre svoje tetovanie. Ako umelec budem potrebovať kompletnú slobodu pre moju tvorbu motívu tebe na mieru, ktorá pochádza z mojich profesionálnych tetovacích skúseností, znalostí, citu pre dizajn, vyjadrenie emócii, kresliacich zručností a vízie finálnej predlohy, ktorá bude umiestnená na tvojom tele. Predlohy tetujem vo vlastnom štýle.

– To, čo očakávaš, môže byť iné od toho, ako sa realizuje profesionálny proces navrhovania motívu. Existuje veľa aspektov ako veľkosť, kompozícia, umiestnenie, zoskupenie svalov, farebné tóny a rôzne ďalšie, ktoré veľa klientov najskôr nezváži. Všetky tieto aspekty sú mnou zvážené vďaka mojim skúsenostiam.

– Každý umelec má unikátny štýl svojho umenia. Nie je to len o tom, že si ma vyberieš, musím aj prijať tvoje poverenie vytvoriť ti predlohu. Toto rozhodnutie bude záležať od vybranej estetiky ako aj od času, ktorý si ochotný čakať.

– Pre najprofesionálnejšie výsledky môžem brať tvoje nápady len ako referencie na smer alebo koncept pre predlohu. Inak ako takto nemôžeš ovplyvniť presné detaily dizajnu.

– Žiadne názory tretej strany alebo žiadosti nebudú zvážené. Toto je spolupráca medzi tebou a mnou. Ak chceš, aby tvoj partner alebo priateľ pomáhal pri rozhodovaní, čo si máš nechať vytetovať, tak odporúčam hocijaké iné štúdio, kde ti splnia akúkoľvek požiadavku.

– Cena tetovania je vyrátaná podľa náročnosti, veľkosti a umiestnenia. V cene bude, samozrejme, zarátaná záloha 50 € za návrh.

– Ak prijmem tvoju objednávku, tak beriem zálohu 50 € na zaistenie miesta v poradovníku. Záloha je zarátaná v prospech tvojho tetovania a je nevratná.

Ak súhlasíš so všetkým hore spomenutým a chceš si objednať konzultáciu, prosím kontaktuj ma týmto formulárom.

Kde nás nájdeš

Objednávky tetovania, konzultácií: 0944 66 51 33

Mail:
kontakt@enhancertattoo.com

Adresa:
Enhancer Tattoo Studio,
Pasáž “u kráľa Ľudovíta”,
Hornopotočná 1, Trnava
Kryté parkovisko v budove

Tvoje meno (povinné)

Tvoj email (povinné)

Tvoje telefónne číslo

Tvoja správa